اجتماع و خانواده

برنامه‌های آموزش و پرورش برای استقبال از رمضان/ایجاد کانالی در شاد ویژه روزه اولیها

مدیرکل قرآن ، مشکی و نماز وزارت آموزش و پرورش مهمترین اقدامات و اقدامات اداره کل برای استقبال از ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، امپراطور ، كه ماهومت رضا مسیب زاده ، با اشاره به تأسیس نزدیكان قرآن ، عترت و روحیه اردوگاه سال برای 17 سوكت برنج برای آنها 17 دبیرخانه در 17 استان ، وی گفت ، “هر یك از این پایه ها فعالیت های مختلفی در مناطق مختلف وجود دارد ، زیرا قرآن مطالعه حلقه ها است ، و نامه ها ساخته شده اند ، آموزش عملی “. آنها با دعا و یادگیری قوانین دنبال می شوند ، دانش آموزان در حال پاسخ دادن به سوالات دین ، ​​گفتمان دینی ، مصباح الهدی (امام شناسی) در انتظار و مهدویت و غیره هستند.

وی خاطرنشان کرد ، در سال 1400 و نیمه شعبان ما دو چیز داریم ، یکی از آنها در ابتدای سال بود و در پایان سال هیچ چیز ، و او اضافه کرد ، در میان دانش آموزان.

مدیرکل قرآن ، سیاه و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات ماه مبارک رمضان این دفتر عمومی گفت که برای “نمازهای تولید ماه مبارک رمضان ، با استفاده از دانشجویان فارغ التحصیل در حوزه قرآن “، همراه با تلاوت و ترجمه” تلاوت روزانه یکی از مهمترین برنامه ها با مشارکت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) “و پخش این سنگهای مرمر به وفور در شبکه سایه ها و اجرای برنامه “ستارگان قرآن” دانش آموزان مصمم به حفظ قرآن کل سال تحصیلی است. اداره کل برای ماه مبارک رمضان.

وی همچنین با کار ارزشمند و روزه داران طوفان های زود هنگام باران ، و کلمات گفته شده یا نوشته شده از روزه داری و سایر شرایط روزه ، گفت: این امر به گونه ای شکل گرفته است که در شبکه Shad در رختخواب قرار دارد ، به طوری که دانش آموزان می توانند با این مراسم آشنا شوند و با او مهربانی کنند و روزه ماه رمضان من را که یک ماه مقدس است پیش ببرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، در پایان مصیب زاده گفت: “همه 17 پایگاه ما در بستر شبکه شاد در ماه مبارک رمضان ، رنگ و بوی بهار بهار را به خود می گیرند. قرآن برای شنیدن ، به ویژه دانش آموزان ، می تواند از جو معنوی این ماه بهره مند شود. “

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا