ورزش

برنامه‌های اداره ورزش نیروهای مسلح در هفته دفاع مقدس اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، سردار سرتیپ 2 جمشید فولادی ، سرپرست اداره بازیکنان و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح ، در مورد برنامه های این سازمان در هفته مقدس گفت: “همه ساله به مناسبت دفاع مقدس هفته برنامه ها فردا صبح (چهارشنبه) آغاز شده و مصادف با اولین روز هفته مقدس دفاع با برگزاری کنفرانسی در ارتفاع تپه کلکچال و جشن نورالشهداء است.

وی ادامه می دهد: همچنین مسابقات تنیس روی تخته فردا برای بازنشستگان و جانبازان برگزار می شود. همه برنامه های هفته دفاع مقدس همانطور که گفتم بین المللی هستند و باید گزارشی از نحوه اجرای این برنامه ها توسط دستگاه های مربوط ارائه شود.

رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی نیروهای مسلح افزود: روز جمعه یک معاهده با شهدا است زیرا وزیران و افراد مختلف در ردیف آرمان های شهدای گرانقدر در محراب شهدا مکرر می کنند. اهدای گل. پنجشنبه نیز پنج مسابقه دریایی متعلق به مسابقات جهانی لرزه نگاری در نوشهر برگزار می شود. این مسابقات به صورت آنلاین است و در پایان مسابقات ، فیلم متعلق به سازمان جهانی است تا در نهایت برترین های کشور را معرفی کند.

امیر فولادی اظهار داشت: مسابقات در تمام گران ترین اردوهای کشور برای سربازان ، مسابقات طناب کشی و تیراندازی برای کارکنان جوان ، مسابقات فضای مجازی برای خانواده ها ، تیراندازی به کارکنان پایور ، کلاس های آمادگی جسمانی و صعود از دیگر برنامه های مربوط به هفته دفاع مقدس است. به علاوه بر این ، تصمیم به استقرار یکی از بالاترین نیروها در هر استان باید در هر کشور اجرا شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح در راهپیمایی نمادین اربعین در 26 اکتبر که در شهرهای مختلف برگزار می شود شرکت می کنند ، می افزاید: «ما همچنین یک کنفرانس ورزشی مستقر داریم که با هماهنگی فدراسیون ورزش های زورخانه ای برگزار می شود. “

سرانجام ، امیر فولادی گفت: هدف نهایی هفته دفاع S. به خاطر سپردن است: “شبی به یاد” به افتخار مروجین در این پردیس ، که زمان آن در 27 اکتبر برنامه ریزی شده است ، جشن گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا