استان ها

برنامه عملیاتی و تحولی توسعه استان تدوین می‌شود

به گزارش پیام آنلاین البرز: وی با بیان اینکه «مجتبی عبداللهی» در جلسه اداری استان که روز دوشنبه در دادگاه شهدای استان برگزار شد، با اشاره به اینکه باید نقاط ضعف استان پوشش داده شود و مشکلات و مشکلات برطرف شود، افزود: : تغییر توسعه استان باید در سال 1401 منتشر شود.

وی ادامه می دهد: امیدواریم با همکاری، وحدت و اصالت شبانه روزی همه ارگان ها و نمایندگان استان در راستای ایجاد کسب و کارهای جدید و جدید در استان البرز برنامه ریزی و تلاش کنیم. “

عبداللهی گفت: برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار و مطلوب در مناطق و مناطق مختلف استان نیاز به طرح تحول است.

وی با بیان اینکه حکمرانی خوب با شفافیت، استدلال و استدلال محقق می شود، افزود: به ویژه با شاخص های توسعه، آموزش، سلامت و درآمد باید وارد این حوزه نظام مند شویم.

رئیس جمهور البرز گفت: وکلای دادگستری باید از گزارشات خود در سطح ملی و همچنین با تامین مالی فعال برای تسریع توسعه و توسعه استان استفاده کنند.

وی افزود: قطعا پلیس باید به صورت شبانه روزی کار کند و مردم نیز آرامش و رفاه داشته باشند.

عبداللهی گفت: استان باید سند جامع و عملیاتی برای مقابله با مخاطرات داشته باشد که اموال مسروقه در این شرایط جایز نیست.

البرز به وضوح نمونه ای از اقداماتی است که در سایر استان ها در ابعاد مختلف باید انجام شود و افزود: به زودی قرارگاه های اجتماعی با محوریت مردم تشکیل می شود و همه دستگاه های اجرایی در استان های حاشیه شهر ساماندهی می شوند چرا که در حاشیه هستند. ایجاد ناهنجاری های اجتماعی می کند.»

رئیس جمهور البرز گفت: همه اعضای استان باید بر اساس دستور جلسه جلسات عمومی منظم و منظم تشکیل دهند.

وی افزود: برای تحقق اهداف ملی مسکن باید همه سازمان های مسئول در کشور حضور پیدا کنند.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا