ورزش

برنامه ویژه گل‌محمدی برای دیدار با استقلال

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ پرسپولیس در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و تیم یحیی گل محمدی در دربی هفته قبل هم با وجود اینکه تا لحظات پایانی از حریف سنتی پیش بودند، در نهایت برد را با تساوی عوض کردند و دو امتیاز حساس آن بازی را از دست دادند. حالا شاگردان گل محمدی امروز باید در اهواز به مصاف دیگر استقلال لیگ برتر بروند. پرسپولیس به غیر از ۳ مصدوم اصلی خود یعنی وحید امیری، مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی، می تواند از بقیه بازیکنانش در این بازی استفاده کند.

یحیی قصد دارد برای بازی با استقلال خوزستان هم تغییر سیستم دهد و هم چند تغییر مهم را در ترکیب تیمش اعمال کند. پرسپولیس برای اولین بار در این فصل قرار است با ۳ دفاع به میدان برود. علیرضا بیرانوند مطابق انتظار دروازه بان پرسپولیس خواهد بود. مهم ترین تغییرات پرسپولیس در خط دفاعی است و دانیال اسماعیلی فر و گولسیانی جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نخواهند داشت و فرشاد فرجی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. به این ترتیب،کنعانی زادگان، نعمتی و فرجی ۳ مدافع میانی پرسپولیس را در این بازی تشکیل خواهند داد.

در میانه میدان سروش رفیعی نیمکت نشین خواهد شد و شاهد زوج سرلک و ریگی خواهیم بود. مهدی ترابی و سعید صادقی دو بال کناری پرسپولیس خواهند بود و عالیشاه، عمری و زاهدی هم ۳ بازیکن خط حمله پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی امروز با استقلال خوزستان به این شکل خواهد بود: بیرانوند، نعمتی، کنعانی زادگان، فرجی، ریگی، سرلک، ترابی، عالیشاه، صادقی، عمری و زاهدی.

۲۵۱۲۵۱

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا