استان ها

برگزاری جشنواره «عکس پاییز» در دهکده توریستی گنج نامه همدان

سعید ترابیان روما در گفتگو با خبرنگار همدان اظهار داشت: در فصل پاییز از تغییر آب و هوا و زرد شدن برگهای درخت شاهد ایجاد مناظر زیبا در شهر به ویژه برای مجتمع های تفریحی ، ورزشی ، گردشگری و گردشگری گنج نامه در همدان هستیم.

وی اظهار داشت: پاییز بهترین زمان هنرمندان به ویژه عکاسان است که مناظر طبیعی همیشگی را برای استفاده ایجاد کرده اند.

مدیر با برگزاری جشنواره در گروه های عکس پاییزی ، ورزش ، جهانگردی و جهانگردی تمام گنج نامه در همدان را به دهکده توریستی گنجنامه گفت و گفت: “شهروندان می توانند از زیبایی های این جشنواره پاییز و ریزش از درختان عکس گرفته و شرکت کنند. “

photo_2020-11-02_18-51-13

او گفت که در یک جلسه می تواند جشنواره عکاسی را برای ارائه کار خود برگزار کند ، و حرفه ای در بخش های تلفن همراه تا 9 دسامبر ، نام و شماره تماس و قیمت اینستاگرام در شبکه اجتماعی برای جاده یا بزرگراه است کهganjnamehvillage 09182223313 یک فرشته را در whatsapp ارسال می کند.

ترابیان با نشان دادن اینکه از جاده الوند در خیابان الوند عکاسی می کند ، گفت: شرکت کننده در حال ارسال تصاویر انتخاب شده برای بیشتر سه جشن است.

وی با بیان اینکه این جشنواره با همکاری شهرداری همدان ، شرکت گردشگری علیصدر و اداره کل ورزش و جوانان همدان برگزار می شود ، خاطرنشان کرد: در پایان این جشنواره ، 3 نفر از 14 شرکت کننده در جشنواره و هدایای گرانبها به آنها اهدا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا