اجتماع و خانواده

برگزاری ویژه‌ برنامه «هر شهید یک درخت» در شرق پایتخت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاري آرمان ، مسعود رنجبريان شهردار منطقه 8 ، گفت: “به مناسبت هفته درختكاري و يادآور مصيبت آنها ، شهداي والا مقام ، 110 نهال كه فضاي اختصاصي براي خانواده هاي شهداست را بكشيد بخشی از آزار و شکنجه ای که ما نهال می کنیم. زیرا این نام شهدای گرانقدر نیست که چنین یک تکه چوب را آماده کرده است ، به طوری که از طریق این مراسم و بوته هایی که باید در آنها کاشته شود ، منطقه 110 ، در منطقه سامن 8 از 110 به یاد شهدای تهران.

به بزرگتر دستور داده شد و منطقه 8 اضافه شده است: “بین خوب ، و یکی است که باید جستجو شود ، که به درختان تحویل داده شد و کاشت درختان ، که در یک گروه بزرگ مذهبی و فرهنگی پذیرفته شده است طرح مورد بررسی را تأیید می کند و علاوه بر این ، هیچ کس به شکل های مختلف ، از انگور مردان ، بین نجات همه و غیره ، برای پایین آوردن مردم به شهر منتقل نمی شود ، و می تواند در همان زمان باشد ، و بسیاری از اثرات مزایا.

وی گفت: کاشتن نهال با یاد و خاطره شهدا با موفقیت چندین سال بود. دین و قوانین لغو آن ، پس از کسب فیض ، و عبادت و یاد شهدا ، و حفظ نام و ناموس چیزهایی که بسیار م inثر است مردان بزرگ کشور ، از مردان خوش تیپ توصیف شده نشان داده شده است. “برای این منظور ، برای شهدا ، ما درختان را می کاریم و بالای سر ، به جز سرسبزی و زیبایی ، تراس بیش از نام شهدای ایران اسلامی خوشحال خواهد شد.

لازم به ذکر است بذر مراسم قبل از مدیران و خانواده های شهدا شنبه ساعت 11 صبح امروز پارک شهدا در منطقه 8 تهرانپارس برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا