ورزش

بقای نفت آبادان با فروش ستاره‌ها؟!

تی تی آنلاین / خوزستان پسر صنعت نفت آبادان می خواست ستاره های خود را بفروشد تا در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور زنده بماند.

معمولاً چیزی از فوتبال مشخص نمی شود که هیچ نامی از آن ستاره نباشد و شما پول و بودجه و بودجه و صنعت آبادان را ندارید که اهداف بزرگی را پورموسوی می داند ، او اولین توصیف می کند نیمی از سال بیستم عهد و پیمانی که با تدبیر و درایت بسته است ، می تواند به ویژه کمتر باشد ، اما صنعت نفت ، که از ابتدای کار خود از نظر اقتصادی با مشکل روبرو است و اکنون مانند ستاره های طالبان ریکان می فروشد تا در لیگ برتر زنده بماند نیمه دوم

طبق گفته تی تی آنلاین در چند سال اخیر مدیریت پسر صنعت نفت ، هیچ نفتی نمی تواند آن را به تیمی منسجم در لیگ برتر تبدیل کند ، و علی رغم مشکلات مالی ، از نظر منابع مالی نتایج خوبی دارد. گذشته متفاوت است؛ صنعت نفت از ابتدای لیگ 20 با بازیکنان جوان و بازیکنانی که توسط پورموسوی احیا شده اند و بدون توجه به مشکلات مالی ، اوقات خوبی را با نتایج خوب و بازی برای مردم و خوزستان که مدعیان بیستم هستند ، سپری کردند. لیگ. بودن.

اما تا زمانی که فکر می کنیم آینده تیم در نیمه دوم اوقات پورموسوی در طول این روزها ، روند خوب روحیه انگشت در صنعت نفت را به طور مداوم ادامه دهد و آنها را متهم می کنند و جدید دارند ، و یک چالش ، و باشگاه مجبور است از منظره جذاب عبور کند ، به عنوان طالبان طالب برای زنده ماندن آن را بفروشد. وقتی تیم قادر به درآمدزایی و تأمین حداقل نیازهای نیم فصل دوم باشد.

تا زمانی که پول برای رسیدن به قله با رهبران معاونین شهرستان از کسانی که فروش کمک های مالی بوده است نمی تواند بازیکن باید بازیکن بخواهند ، قیمت نفت را به مشتریان. فواید دارویی که بعد از فروپاشی رویاهای مردم کشور فوتبال ، اکنون مردم آبادان هستند.

تیم های نفتی که همیشه با مشکلات مالی همراه هستند ، و این مانعی برای موفقیت تیم های او است ، اما سوال این است ، به عنوان نماینده کلیسای مسجد سلیمان در کنگره قادر به تهیه پول از وزارت نفت و قبل از پایان بازی و تیم لیگ در نیمه اول سال بیستم ، و آن را در کنار صحنه و روغن حل می کند ، برای همه خواسته های زندگی مشترک خدا ، اما از سه نماینده شورای ، هنوز موفق نشده اید که هیچ چیز در آن در آبادان وجود ندارد؟ نفت آبادان برای جلوگیری از سقوط ، باید 17 میلیارد و 500 میلیون تومان که نماینده وزارت نفت از طرف آبادان داده شده بود ، محقق شود که ما قبلاً گفته ایم که می خواهیم فقط رشد کنیم. ادامه هید.

صنعت نفت هند ، که این بار مشکلات مالی مشابهی را تجربه می کند ، بیشتر افرادی که از نقدینگی حمایت مالی و نیاز رنج می برند ، علی رغم عملکرد خوب و تحسین برانگیز آن ، یعنی با نتایج فعلی انتظارات طرفداران در حال انجام است. هزینه دیدار با آنها امید به لیگ نیست.

با توجه به تقاضای مردم در استان آبادان و هواداران از صنعت نفت در این روز ، دادستان ها ، نمایندگان و درگیر در بازی های خوزستان آبادان ، تهیه شرایط مالی مناسب برای این تیم به عنوان یک تیم کاری دشوار است که در روزهای منتهی به 20 سالگی انجام شود. دیده شده در این لیگ در لیگ فوق العاده خواهد بود و همه به یکباره از هم جدا نمی شوند به دلیل عدم حمایت مالی ، مدیران ، کمک به موقع نمایندگان شهر. صنعت نفت روزهای سخت و خالی زیادی را پشت سر می گذارد. در آن روزهایی که اگر نتواند به صنعت نفت دست یابد ، صنعت از دست خواهد رفت.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا