بین الملل

بلینکن به نتانیاهو طرحی را برای آینده غزه ارائه داد

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر اهمیت اجتناب از آسیب رساندن به غیرنظامیان در غزه تاکید کرد.

به گزارش تی تی آنلاین، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که آنتونی بلینکن، وزیر خارجه این کشور در نشستش با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و شورای جنگ بر اجتناب از وارد شدن آسیب‌های بیشتر به غیرنظامیان در غزه تاکید کرد.

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که بلینکن در خصوص تلاش‌های جاری برای تضمین آزادی همه اسیران و نیز اهمیت افزایش سطح کمک‌های انسانی ارسال شده برای غیر نظامیان در غزه گفتگو کرد.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است که بلینکن بر لزوم تضمین صلح دائمی در راستای تشکیل یک کشور فلسطینی تاکید کرد.

در همین حال، واشنگتن پست به نقل از مسئولان آمریکایی اعلام کرد که بلینکن مسئولان ارشد رژیم صهیونیستی را در نشست‌های پی در پی امروز خود به اجتناب از جنگ فراگیر با حزب الله ترغیب کرد.

واشنگتن پست به نقل از مسئولان آمریکایی تصریح کرد که بلینکن مسئولان رژیم صهیونیستی را به تفکر جدی در خصوص برنامه‌ریزی برای بعد از پایان درگیری‌ها در غزه دعوت کرد.

این روزنامه نوشت که بلینکن طرحی را برای آینده غزه بر اساس نشست‌های خود با رهبران عربستان، امارات، قطر، اردن و ترکیه ارائه داد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا