ورزش

بمب خبری سردار آزمون در رسانه‌های اروپایی

سردار آزمون فصل گذشته نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت در بایرلورکوزن خود را نشان دهد و حتی در تابستان شایعاتی در رابطه با بازگشت او به فوتبال روسیه و باشگاه زنیت سن پترزبورگ مطرح شد اما در نهایت این ستاره ایرانی در انتقالی فوق‌العاده جذاب به رم پیوست و شاگرد ژوزه مورینیو شد.

در ابتدا این انتقال واکنش‌های منفی زیادی را از سوی هوارداران رم در پی داشت و حتی بسیاری از آنها جذب سردار را اقدامی بیهوده برای تیمشان می‌دانستند اما آزمون بدون توجه به حواشی کار خود را انجام داد و حالا به یکی از بازیکنان کلیدی تیم ژوزه مورینیو تبدیل شده است؛ تا جایی که رمی‌ها مقاومت زیادی برای حضور او در تیم ملی فوتبال ایران و جام ملتهای آسیا داشتند.

این نمایش‌های خوب سردار باعث شد که روز گذشته رسانه مطرح ایتالیایی یعنی کوریره دلو اسپورت از علاقه جالوروسی برای جذب دائمی ستاره ایرانی خبر دهد. با این حال امروز یک خبر جدید و متفاوت در مورد سردار منتشر شد. جایی که فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح ایتالیایی مدعی شد که باشگاه سویا به شدت علاقمند به جذب سردار است. موضوعی که خود سردار هم آن را تایید کرد اما در عین حال از علاقه‌اش برای ادامه کار در المپیکو خبر داد.

خبر علاقه باشگاه لالیگایی سویا به سردار آزمون بازتاب زیادی در رسانه‌های اروپایی داشته که در نوع خود اتفاق جالب توجهی بوده است.

1975666

بیلد: سویا در خانه لورکوزن را می‌زند.

1975665

روماپرس(رسانه نزدیک به باشگاه رم): سویا در ماه ژانویه سردار را می‌خواهد.

1975664

ای بی سی: سویا فوفانا را می‌گیرد و سردار آزمون را هم می‌خواهد.

1975663

گل: آیا آزمون در ژانویه رم را ترک می‌کند؟ بایرلورکوزن برای فسخ این قرارداد قرضی با آن‌ها تماس گرفت

1975662

فوتبال ایتالیا: سویا به جذب سردار آزمون علاقمند است.

1975668

آاس: سویا با فوفانا و هانیبال قرارداد می‌بندد و سردار آزمون را هم هدف قرار داده است.

1975661

فوتبال اسپانیا: سویا به حرکت قابل توجه خود در خط نقل و انتقالات ادامه می‌دهد، ستاره بایرلورکوزن جدیدترین هدف آنهاست.

258 258

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا