عمومی

بن‌بست آمریکا در برابر محور مقاومت

به گزارش پایگاه خبری پایگاه داده

صدرالحسین سید رضا ، کارشناس امور غرب آسیا ، با اشاره به غرب ، توسعه آسیا و چشم انداز پیش رو برای سال 1999 گفت: شکلات برنامه امشب گفت: 99 سال محدودیت زمانی که امسال در نظر گرفته می شود.

این متخصص در آسیای غربی که به مقاومت بزرگسالان در سال 1999 در برابر ظهور در قرون گذشته اعزام شده است ، افزود: “مسئله مقاومت مستقیماً به مردان ارتباط ندارد ، اگرچه اجزای تقویت کننده انسان هستند.”

وی گفت: “در سال 1990 ، در یمن ، تحول کاملاً واضح دفاع در برابر جنگ است ، و این جنگ یک ساله بوده و می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که فراتر از سایر تحولات سایر مناطق است.

در فروپاشی داخلی سیستم آمریکایی ، پیشرفت ویژه در سال 1999 بسیار مهم است

حسین اکبری ، کارشناس امور غرب آسیا ، گفت: فروپاشی سیستم قدرت داخلی آمریکا برای کنترل این سیستم با مهمترین پیشرفت در سال 1999.

وی ادامه داد: “مطمئناً اتفاقی افتاده است كه در آمریكا به شدت بر سیاست آمریكا در قبال منطقه تأثیر می گذارد.” سیاست آمریكا تغییر نخواهد كرد حتی اگر حركت در همان مسیر حداقل بایدن تا یك سال برای ایجاد منابع خرابکاری ترامپ.

این متخصص در غرب آسیا گفت: “به نظر من مهمترین مسئله برای حل این مشکل باید از طالبان بایدن یمن ، افغانستان باشد تا کار نیمه تمام را جمع کند. او این کار را در لبنان ، عراق و سوریه انجام داد.

معادله گسترش مهار مهمترین معیار قدرت در محاسبه آسیای شرقی است

حسین راویران ، کارشناسان در غرب آسیا گفت که شهر ، یا معادله بازدارندگی با یک محور آمریکایی-صهیونیستی ، یعنی عبری ، محور عربی بر اساس تعادل ترس یکی از مهمترین معیارهای محاسبه مقاومت جنوب در آسیا.

وی افزود: “در منطقه خاورمیانه به مکانی برای هیجان در غرب تبدیل می شود ، اما برای اینکه بازدارنده ای از ایران باشد ، ایالات متحده و ایالات متحده به دلیل قدرت پاسخگویی ایران نمی توانند کاری انجام دهند ، این مسئله به طور کامل در لبنان ، صهیونیسم یمن و اکنون و با چه نظمی علیه حزب الله به بن بست رسیدند.

متخصص در کشورهای غرب آسیا ، که طبق رژیم صهیونیستی و داخلی دیپلماتیک در برابر بحران در آینده نگران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا