استان ها

بهره برداری از سامانه SDI در آذربایجان‌شرقی

به گزارش تی تی آنلاین از تبریز ، داوودی بهبودی در کنفرانس مطبوعاتی آمار ملی و شیر و نقش آمار در سیاست گذاری و برنامه ریزی توسعه در کشور و همچنین ایجاد حاکمیت ، دسترسی شفاف و آزاد به اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است.

بعلاوه ، سیستم مدیریت استان برنامه چندین کشور را برای تهیه آمارهای استانی تحقق می بخشد ، اما فعالیتهای ارتباطی را مقدمه ای برای ادامه کار می کند.

بهبودی با اشاره به مسئله مدیریت متحدین ، ​​آنها را گوشزد كرد: و شیر ، در كشور خودش برای دستیابی به دلیل آماری جدید این امر را به منظور جابجایی انجام می دهد ، دلیل آماری بر اساس ثبت نام است ، به منظور كارگردانی ، رقابت و كتابها در محلی كه موضوع در حافظه سیستم متوقف می شود بسیار بلند است.

همانطور که در بالا ذکر شد اجرای پروژه های آماری مانند شاخص قیمت ، تورم ، بیکاری ، انرژی ، رشد اقتصادی ، حساب های ملی و منطقه ای ، درآمد خانوار ، هزینه و یک نظرسنجی کلی از مردان و مسکن ، کشاورزی ، عشایر و شرکت های تولیدی و صنعتی فعال هستند در دوره های مختلف

رئیس شیر مدیریت و سازمان استان شرقی ارمنستان اظهار داشت: سیستم SDI شورای (زیرساخت اطلاعات مکانی) هیچ سیستم ثبتی مبتنی بر داده های آماری در فاصله مشخص نیست و در آینده نه چندان دور به این استان تعلق خواهد گرفت.

وی گفت: “استدلال آماری این است که ما به سمتی می رویم که مفاهیم خاصی مانند بیکاری ، اشتغال ، تورم و سایر داده ها مشخص و استاندارد تعریف شده اند ، به طوری که سیستم آماری احتمال خطای انسانی را به حداقل می رساند و بسیاری از تفاسیر واحد به داده بطور خودکار “. .

بهبودی افزود: داده های آماری از سیستم برنامه ریزی در دستگاه های دولتی و واحد اقتصادی و تولید تغذیه می شود که برای برنامه های میان مدت و بلند مدت و نحوه انتخاب خوراک سفارش تنظیم می شود.

سازمان مدیریت شیر ​​شرقی در پایتخت ارمنستان ، و یکی ادعا کرد که برنامه قبلی شهر برنامه ریزی برای برنامه ریزی امید است. ما در سازماندهی آن بهترین هستیم.

وی گفت ، “برنامه توسعه میان مدت یک برنامه پنج ساله توسعه برای برنامه های توسعه و ارمنستان در شرق به ابتکار استان است.”

بهبودی خاطرنشان کرد: این 10 هزار میلیارد تومان ، علاوه بر این ، از ابتکارات سازمان ها برای کار دولت از استان یا کشور سالانه تنظیم نمی شود ، به این فرمان علاوه بر اینکه عملکرد بودجه مقصر است که مقصر حمایت از تلاش این موارد است ، من کف کار را می گذارم ، بنابراین راحت تر است.

48

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا