حوادث

به کارگیری بیش از ۴۵۰ هزار نفر روز برای اجرای طرح محدودیت ترددهای شبانه

رئیس نیروی پلیس “از ابتدای دسامبر سال جاری ، نیروهای پلیس عادت داشتند بیش از 450،000 نفر را روزانه برای مردم ناجا در 1900 نقطه به جای خانه کار کنند.”

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار حسین اشتری وی در حاشیه بازدید از مرکز کنترل ترافیک rahó ناجا ، به خبرنگاران گفت ، “نیروی پلیس علاوه بر انجام مأموریت های ذاتی و تعیین شده خود ، در خدمت خدمت به مردم اسلام ، ایران و همکاری با وزارت بهداشت بوده است. در ساعات اولیه روی زمین “. آموزش پزشکی با شعار “طرف محافظین طرف امنیت” به آمادگی کامل نزدیک بود.

در همان زمان با اشاره به اجرای طرح ، که مرز شب ، و یا در ترافیک از راه دور ، و ادامه داد: “در ابتدای دسامبر سال جاری ، نیروی پلیس استفاده بیش از 450،000 نفر از همکاران ما در نیروی پلیس عقل در بیش از 1900 امتیاز به خدمتکار ، کشور من است. “ارتباطات استفاده از مجمع.

طبق وب سایت خبری پلیس ، ناجا علیه جنرال ، کف زدن و تشکر از همکاری دکتر ¶ “سعید نمک” – وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی – و در حضور پلیس راهور ناجا گفت ، نیروهای پلیس تمام مراکز خود را برای مراجعه کنندگان پزشکی و بیمارستانها باز کرده اند. آیا شما برای یک امکانات قوی و نگهدارنده و همه افراد با کادر پزشکی آماده هستید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا