فرهنگ و هنر

«بی‌رحمانه سینه چگاسفلی را شکافتند»

Hinc elegerunt symbolum Olympiae et Paralympic ludos deduceret una MMDCCC annorum monumenta Behbahan et vicissim et oculos suos clauserunt aures ne audirent reclamat potest levare oneratus ex Chegasfly provincia paulo longius Arjan. عبور.

هدف از جدول آب به سطح در دسترس آنها ، هوا در منطقه به یک سال بدون نیاز به یک جدول و بدون هیچ گونه دخالت انسان است.

یک Chegasfly تاریخی بار دیگر با آخرین فعالیت ها و نظرات در مورد این مکان تاریخی تهدید می شود. گزارشی از مکانهای باستانی ارزشمندی که وی داشت و او را به مرز اسرائیل ، برخی از باستان شناسان و ملتهای ایران و در میان آنها ، هنگامی که او و یوسف مجیدزاده “بارباراهلوینگ” و “توماس پوتس ، دانیل” آوردند ، من هم هستم ، هر نامه در م Heritageسسه تحقیقات میراث فرهنگی و میراث فرهنگی. درخواست کردن این منطقه از رکورد جهانی که آنها دارند ، نباید در مرگ رد این کف خاکی خیلی دور باشند.

از سوی دیگر ، در 15 اکتبر سال جاری ، گفت مقدم ، باستان شناس و مدیر پروژه باستانی زهره ، در نامه هایی که به مدیرکل میراث فرهنگی استان هشدار داده بود ، که خوزستان “ساخت سیستم فاضلاب است برای ایجاد نوسانات و سرسره های روستای فقیر از طریق ناتوانی نگهبانان برای کمک به مقامات محلی و کاملاً از بین رفته است. “

برخی از محوطه به بهانه زنبورداری جمع آوری می شود و از طرف دیگر ، در جلسه ای که در تاریخ 31 مه برگزار شد ، کسی گفت: “از باستان و نابود خواهد شد iekrāvējus (4) 700 3800 قبل از میلاد به کف بهبهان سقوط خواهد کرد.”

در این وضعیت ، عباس مقدم – رئیس حفاری های باستان شناسی چگاسفلی – و همچنین شهروند افتخاری تلاش های خود برای حفظ 6000 سال از زمان میراث خوزستان خوزستان است. پیام

مقدم ، که در چند سال گذشته تلاش بسیاری در این مکان تاریخی در بهبهان چگاسفلی برای نجات و مرمت ، خوزستان ، این خبر جدید در مورد چگاسفلی تلخ را در قالب یک اینستاگرام پس از این روز جمعه ، 13 دسامبر انجام داد.

“21 آذر 99 چگاسفلی !!! “علاوه بر تلاش زیادی که در این تجارت وحشیانه انجام شد ، صندوق های پاره پاره شد.”

و عکس های مقدم منتشر شده نشان می دهد که iekrāvējus برای من مقداری شن Chegasfly باز کرده است ، زیرا جدول بندی و حرکت به جلو و گوش هایی که نمی تواند تاریخ باستان این سایت ارزشمند باشد. برو

فوق العاده ها وارد فرمان می شوند / من با مقامات و بنیاد مسکن صحبت می کنم

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین ، محمد حسن طالبیان ، معاون وزیر میراث فرهنگی میراث فرهنگی ، گردشگری و هنر ، اما اکنون وضعیت چگاسفلی را توصیف کرده است.

“دهیاری و رئیس طرح Chagasfeli پنجشنبه (11 دسامبر) در مزارعی در زمین برای برداشتن آبهای سطحی دفن شد که روبروی واحد حفاظت از میراث فرهنگی است ، اما متاسفانه امروز ساعتها ادامه نیازی نیست “این برای متوقف کردن او تکرار شده است ، اما قبل از صحنه اصلی Chegasfly برای بسیاری از خانواده ها ، و این برای آنها اتفاق می افتد ، همانطور که نامیده می شود کارهای عمرانی بیشتر از این مکان تاریخی ساخته نشده است.”

وی با تأکید بر اینکه آنها باید عزت کسانی را که در این منطقه زندگی می کنند حفظ کنند ، گفت: “مطالعات ژئوفیزیکی یک طرح آماده و تلاش های انسانی برای انجام واقعیت را انجام می دهد ، به عنوان منابع طبیعی این این می تواند از یک کشور بخواهد زمینه را تغییر دهد “. از سوی دیگر ، مسئولان استان میراث فرهنگی خوزستان باید به عنوان بنیادی از ایمان و قدرت ، و برنامه بودجه و یک سازمان صحبت کنند و می توان مسکن را برای مبادله کشور ساخت.

وی با بیان اینکه سعی در گفتگو با مسئولان بنیاد مرکزی دارد که نتیجه هفته ، 13 دسامبر را ارائه می دهد ، ادامه می دهد: در این صورت میراث فرهنگی می تواند به راحتی از این اقدام جلوگیری کند. متأسفانه ، در چند سال گذشته انجام اقدامات در سری زیر انجام شده است: انواع مشکلات در زمان مکان تاریخی ، مانند گازگرفتگی روی میز ، یا از همان میراث فرهنگی ، بیک. به طور خلاصه ، این تنها راه حل برای تلاش های مشترک بنیاد برای انجام یک خانه چگاس فلای بین مسکن و در زمین میراث فرهنگی است ، از اشیا تبادل است. و ، همانطور که دولت سعی در ایجاد بودجه و اختصاص مناسب برای استقلال کامل چگاسفلی داشت.

معاون وزیر میراث فرهنگی و تأکید بر لزوم حمایت در زمین در وزارت راه و شهرسازی در ازای افرادی که در این منطقه زندگی می کنند ، گفت: “صدمات ناشی از آن و غیره” با استفاده از مکان های زیر: مکان ها ، مکان های تاریخی و تحویل.

او وجود چنین اتفاقی دارد یعنی لزوم آزادسازی محوطه های تاریخی در مناطقی از کشور نشان می دهد و میگوید: محوطه های تاریخی و مهمی در سراسر کشور باید آزاد شوند که اگر شما در نظر داشته باشید که ذخیره های زمین را در زمان وقوع چنین مشکلی ایجاد می کنید ، حفاظت شده.

طبق گفته طالبان ، این کار به پایان رسیده است ، سایت Chegasfli است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا