عمومی

بی‌سوادی را تبلیغ می‌کنند چون پول دارند

“هیچ کاری را نمی توان در موعد مقرر انجام داد. هرچه می گوییم بی فایده است. پول و قدرت تنظیم شده است. Concours Bridge! البته پول این پتانسیل را دارد که هزاران بار از قلم برق استفاده کند ، که این بخش دیگری از مطالب برای سود است و برای بازگشت میلیاردها تبلیغات تلویزیونی به کالج است. موسسات امتحان ورودی “آیا فکر می کنید این درآمد نمی تواند نگران فرزندان این زندگی در زمین باشد؟”

به گزارش تی تی آنلاین ، ایران عصر ، وی نوشت: “سالاد زمانی است که ایران بسیار شگفت انگیز است. اما به نظر می رسد این یک ملیت وسیله ای است ، که افراد زیادی دوست دارند ، جنس آن را داشته باشند و معلمان عمومی کلاهبرداری در ورودی امتحان ورودی ورودی امتحانات به دانش آموزان بودند. ما می گوییم ، که ما به طور رسمی به دانش آموزان آموزش می دهیم نیازی به سرقت از همگی ما نیست تا درک کنیم که انتخابی در درب امتحان وجود دارد. جنگ چند قانون باشد و از جلسه در کنکور درس بگیرید!

ما برای امتحان ورودی مصوبات را می گیریم. اگر امتحان ورودی از آنتن به تلویزیون آزاد شود و پر از تبلیغات شود که می گوید: “آیا شما نگران فراموش کردن درس در قانون هستید؟” ما با ارسال نامه های او با شما هستیم … “

اینها جوانانی هستند که باید به دانشگاه بروند ، یا یکی از آنها بیخبر باشند ، و در آنجا باید یاد بگیرند. دانشجویی که به زبان انگلیسی صحبت می کند می تواند حدود 80٪ از پنج جمله آزمون ساده را بگوید ممکن است طبق فرمول یاد بگیرد.

زیرا کالاها از تماشای آن در تلویزیون خارج است و او این کار را برای پول انجام می دهد ، درآمد حاصل از یک طرف است ، کسانی که در تلاش برای نهادینه کردن هستند این کار را آسان تر می کنند ، آنتن می دهند و فراهم می کند که راه های درمان جاهلیت ، و مبارزه با بی سوادی در ایران است. که با این وجود ، بدون توجه به پیشرفت آن در کل کیهان ، برای مردم است. قلعه توسط دانشگاه تورنتو ساخته شده است. تلویزیون به آنها کمک می کند.

او به واسطه تولد ، هیچ زمینی نداشته است ، بلکه نویسنده نکته اصلی خود را از بین می برد. در بیشترین تلاش خود می توان دریافت که استعدادها و موفقیتها را دنبال می کند و آنها در راهی که تلویزیون می گذرانند ترویج آزمون ورودی است.

در هنگام ورود به دروازه امتحان ، نه تنها دریاچه ها بلکه شما چندین برابر می شوید. یعنی تهیه هزار روش رقابت کانکس. با این وجود ، به قیمت اراده ، و برای آنکه یک روز پیاده روی از ورودی ورودی نامیده شود ، راهی برای خوشبختی سعادت اسلامی خواهد بود.

دانشگاه تنها مقصد پیروزی نیست. مشارکت موفقیت آمیز که در دانشگاه تورنتو وجود دارد ، ایجاد کرده اند و کسانی که بدون آزمون ورودی دانشگاه در کلاس ها شرکت می کنند.

از آن چیزی که دیگر نمی توان انجام داد. هرچه ما آن را بی فایده بنامیم. پول و قدرت تنظیم شده است قلم Concours! البته پول در توان هزاران بار است ، به قدرت قلم ، بخش دیگری از ماده نیز وجود دارد که به سود آن نیست. در حقیقت ، میلیاردها درآمد از تبلیغات تلویزیونی به موسسات امتحانی ورودی کالج می رسد. “آیا فکر می کنید این درآمد نمی تواند نگران فرزندان این زندگی روی زمین باشد؟”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا