حوادث

تأمین اجتماعی پیگیر بیمه خبرنگاران حادثه‌دیده در واژگونی اتوبوس

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح 3070 و عدم وجود 30 سرویس پرمخاطب گفت: شعبه ها و کارگزاران به مراتب بیشتر از گذشته پنهانی و بازدید شده اند. پوشش ما برای برخی خدمات ، از جمله نتیجه گیری در قرارداد بی عرف و بیمه داوطلبانه ، نیز در مقایسه با گذشته افزایش یافته است.

به گزارش تی تی آنلاین، مصطفی سالاری از جلسات جامع خواب تأمین اجتماعی “تحول دیجیتال و شهروندی و بازیابی قانون ، اجرای برنامه 3070 در سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد” ، “در ابتدا ارسال شده در چند روز گذشته شاهد دو واقعه تلخ در آن کشور بود ، و رسانه ها و همکاران اینها و خسارات کاپیتان این شهر فرهنگی ، من با تسلیت عرض می کنم ، با اشاره به پروژه 3070 ، گفت: “ما یک سال پیش از شورا شروع کردیم و اجرای پروژه را برای شش ماه قبل آغاز کردیم ، ماه مارس ، 30 غایب و دفاتر و به بهره برداری رسید. “

و او گفت ، “بحث ها و جزئیات ، در اتاقي قرار گرفت كه توسط متخصصان و شرکای اجتماعی ، فقط بین خود ، برای افزایش سرعت ، كاهش هزینه های وزارتخانه ، dapibus elit و ارتقا of قدرت بود. از بخشهای مختلف کافی نیست ، اما برای دستیابی آسانتر به وزیر به او ، غیبت و به صورت دیجیتال نیز مهم است که افرادی با درجه دانش در زمینه فن آوری اطلاعات بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند .

سالاری افزود: ما باید بدانیم کجا بودیم ، اکنون کجا هستیم ، کجا باید در تحول دیجیتال بایستیم. ما وقتی او در سفر بود شروع کردیم و این اسرار سنگین کار آنها بود. برای جلوگیری از چنین اقدامی ممکن است احساس امنیت لازم باشد. ما فشارهایی را تحمل کرده ام ، این فشارها متوقف نخواهند شد بلکه از همخوانی همکارانمان ادامه خواهند یافت.

وی اظهار داشت که وی برای این پروژه انجام داده است ، هدف ما این است که در 3070 نامگذاری دیجیتال شما وجود داشته باشد مدیریت عالی برای اولین بار از 30 ، که مطابق با تعداد روح او بود و شاخه های 70٪ را کاهش دهد. وی گفت كه كاملاً ضروری است كه این 30 سرویس ارائه نشده باشد. این یک الزام نیست ، اما دلیل آن این نیست که به راحتی غیبت داشته باشید 5٪ و 10٪ پیش بینی ورود همان خدمات حضوری است و نه به شعب.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: شعب و کارگزاری ها بسیار بیشتر از گذشته شده اند و به یک خلوت رفتند. پوشش ما برای برخی خدمات ، از جمله نتیجه گیری در قرارداد بی عرف و بیمه داوطلبانه ، نیز در مقایسه با گذشته افزایش یافته است. این طرح عالی است و هیچ کس نمی تواند بگوید که برنامه 3070 که بی عیب و نقص کار می کند ، به هر شرایطی نیاز به گرفتن برخی از این 30 سرویس دارد. این هدف ما بود.

سالاری گفت: “ما امیدواریم كه مدیران در آینده گام بردارند و سپس 10 سرویس دیگر اضافه كنند و از 70 به 80٪ نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشد.” برنامه اجرای 3070 و خانه های مردم این چالش را برطرف کرد ، با این حال ، در برخی موارد به روش سنتی بازگشت از ظرفیت سابق او بسیار راضی خواهد بود. خدمات.

به گزارش تی تی آنلاین ، آسایش حقوق مرگ وی در جلسه تی تی آنلاین ایرنا بیان شد و خبرنگاران در حاشیه گفتند: “سازمان تأمین اجتماعی مطمئناً خبرنگاران را در مورد نتیجه” بیمه “حادثه دنبال خواهد کرد.

آنها همچنین خاطرنشان كردند كه خدمات رایگان در بیمارستانهای دولتی و دانشگاهی بیمه هستند و تأمین اجتماعی گفت كه برای هفته آینده ، مراكز درمانی ، بیمارستانی و پاراكلینیكی برای ارائه خدمات به صورت الکترونیك طراحی شده است ، حسابهای تأمین اجتماعی و ریال هیچ كدام از ما نیستیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و بازنشستگان تأمین اجتماعی قرض الحسنه 200 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری و گفته اند كه برای سال 1998 برنامه ریزی شده بود و شر به 99 میلیارد تومان 2 هزار و 2 هزار و 600 رسید در 1400 میلیون تومان. بازنشستگان قرض می توانند از طریق مراکز بازنشستگی الحسنه درخواست وام کنند.

سالاری آرزو دارد که وام را به منظور افزایش حقوق بازنشستگی پنج و هفت میلیون تومانی اختصاص دهد ، تنظیم همچنان ادامه دارد. این هیچ ارتباطی با هنر ندارد و باعث تغییر و تحول در سازمان می شود و تا آنجا که هست ، وقتی او اضافه کرد ، حقوق یک مرد است ، من نمی توانم سر راه خودم قرار بگیرم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا