حوادث

تابلوهای هشدار مخاطرات جوی در مبادی ورودی کوهستان

پیشگیری و تهران در راس سازمان مدیریت کار اعلام کرد که با اتمام پروژه ساخت ، علائم هشدار دهنده خطر در محل و نصب نقاط ورود هوا به مناطق کوهستانی 2 ، 1 ، 5 و 22 اعلام شده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، پسر رزا کرمی محمدی ، که درباره او گفته شده است ، “این کارهایی که انجام شد ، برای آگاهی دادن به مردم از نشانه ها و مناسب ترین توصیه ها ، به شرایطی که در کلمات نیست خطرات طوفان ها و کوه ها از شمال ، او به خودش آمد هر کدام به تهران اعتماد داشتند. ” همچنین ، از آنجا که این علائم در نزدیکی بستر برخی رودخانه ها در شمال تهران قرار داده می شود ، برای اطلاع از امکان انتشار و طغیان رودخانه زمان مربوطه هشدار می دهد که خسارات جانی و مالی نداشته باشد.

وی با اشاره به کولاک و بهمن در ارتفاعات تهران اظهار داشت: حتی اگر قانون شغلی را که با آنها از کوه روبرو شده مشخص نکرده است ، اما براساس دستور اخیر تهران بزرگ ، علائم هشدار دهنده هوا در ورودی کوه با اطلاعات لازم برای یادآوری ..

کرمی محمد با اشاره به اتمام پروژه مشترک نصب علائم هشدار دهنده خطر مشابه به ورودی کوه در مناطق 2 ، 1 ، 5 و 22 در سالگرد تحقق پیروزی انقلاب اسلامی ، گفت: “این پروژه امکان پذیر است دام انتخاب گام های مناسب و مناسب پیمانکار دریافت شده است.

و او گفت ، “که تمام اقداماتی که در این شهر و در هر جایی انجام شده است با اراده آزاد ، و کسی که از روی محبت که دین است ، و رحمتش با مقامات شهرداری در شهروندان خودمان و عزیزان ماست به او که لیاقت آن را برای هر خدمتی دارد ، و اگر قانون تعیین می کند ، به عنوان وظایف قدیمی شهرداری باشد. “او آنجا را ترک نکرده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا