اجتماع و خانواده

تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا/ بیش از نیاز دارو و واکسن داریم

تی تی آنلاین/ گیلان رئیس ستاد عملیات کشوری ولیعهد با اشاره به تلاش نهادهای خارجی دولت برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، تصریح کرد: ما برنامه‌های خوبی برای نیازهای بهداشتی و دارویی کرون داریم و بیش از رفع نیازهای واکسن، دارو. و داروها. و به عنوان ابزار جامعه.” ما داریم.

سردار محمدحسین سپهر در جلسه ستاد مدیریت ولیعهد گیلان به تشریح تلاش های ولیعهد گیلان در جریان اغتشاشات پرداخت و گفت: موفقیت ولیعهد و بحران واکسیناسیون در گیلان مایه افتخار است و باید به دانش و تجربه شما توجه داشت. در همه زمان ها، شما نجات خواهید یافت.

وی با بیان اینکه استان گیلان همزمان با قم مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس بود که نتیجه موفقیت آمیز بوده است، افزود: مدیریت صحیح تاج گذاری در استان با همراهی و همدلی صورت گرفته است. از مردم و آنها سزاوار آن هستند.”

شهید سلیمانی، رئیس قرارگاه عملیاتی قرارگاه ناجا درباره موفقیت گیلان روی نیمکت اظهار داشت: نه تنها ولیعهد حیاتی است، بلکه هدف شهید سلیمانی برای حفظ و تقویت این طرح، غلبه بر همه چیز است. خطرات ما همچنین نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بازل را در مواجهه با تهدیدات بیولوژیکی از سوی ولیعهد دستگیر کرده ایم.

سپهر با بیان اینکه ساماندهی بیماری‌های عروق کرونا ویروس قلب مغفول مانده و تلاش‌های متخصصان بهداشت در حال انجام است، گفت: امروز در کشورهایی هستیم که در مدیریت بیماری‌های عروق کرونا ویروس وضعیت خوبی دارند و باید برای کنترل بیماری‌های عروق کرونا ویروس، فعالیت‌های آموزشی و اقتصادی تلاش کنیم. و کشاورزی، گردشگری، حمل و نقل و غیره، پشتکار دارند و انتهای آن بسته نیست.

وی با اشاره به تلاش دولت برای تامین ارز تجهیزات بهداشتی و درمانی گفت: ما شاهد درمان های خوب برای رفع نیازهای بهداشتی کرونا هستیم و بیش از نیاز جامعه واکسن، دارو و تجهیزات داریم که نقش مهمی ایفا می کند. .

رئیس ستاد ملی ولیعهد در ادامه به بیان ضرورت انجام مطالعات بومی و اقتضایی در استان در شرایط بحرانی پرداخت و گفت: این ویروس شرور و سایر تهدیدات برطرف شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا