ورزش

تاوارس: ناامید شدم/ پنالتی استقلال اشتباه بود

سرمربی صنعت نفت آبادان عملکرد خوب داور در صحنه ای که باعث شد استقلالی ها پنالتی بگیرد را تکذیب می کند.

به گزارش تی تی آنلاین، ادسون تاوارس سرمربی صنعت نفت آبادان پس از شکست یک بر صفر این تیم مقابل استقلال در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: از کل بازی ناامید شدم. برنامه ای که برای رفع مشکلات داشتیم کمی خراب بود. سعی کردم نگرش تیم را تغییر دهم. علاقه من این بود که راه جدیدی را شروع کنیم و در کارمان پیشرفت کنیم. در این بازی تغییرات ما مشهود است. چرا او مرا ناامید کرد؟ تیم ما از نظر فنی و بدنی بهتر از استقلال بود. استقلال چند ضربه به ما زد؟ کدام دروازه بان در زمین فعالیت بیشتری داشت؟ به بازیکنان برای این بازی تبریک می گویم. سال ها پیش که در سپاهان، استقلال، پرسپولیس و پاس بودم، وقتی امکانات داشتند، برای برد نیازی به داور نداشتند و برای برد هم به داوری نیاز نداشتند. او به عنوان اولیتر من از دشمن می ترسید.

در ادامه آمده است: فکر کنم صحنه تنبیه را می بینید. فکر می کنم آن صحنه پنالتی نبود، حتی بازیکن ما هم خطا شد. داور در چند متری صحنه بود و نمی توانم بگویم صحنه را ندیده ام. داور یکی از باهوش ترین داوران ایران است. به نظر می رسد این اشتباهات از سوی این داور باشد. اگر بازی های دیگر استقلال را بررسی کنید، بیشتر بازی های خارج از خانه این تیم 1-0 بوده است. این ناامیدی کلی من از این بازی بود. بازیکنان جوانی که در این بازی حضور داشتند پیشرفت قابل توجهی داشته اند و باید در بازی های آینده آنطور که هستیم هدف گذاری کنیم که از شرایط خارج شویم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره مشکل گلزنی تیمش گفت: گلزن نداریم. حسین بصری بازیکن جوان تیم ما عملکرد خوبی داشت و من از او راضی هستم. امیدوارم در آینده بازیکن بهتری باشم. ما به دنبال مهاجمی هستیم که بتواند گلزنی کند. شاید اگر گل یک مهاجم گلزن بود این برداشت ها پیش نمی آمد.

وی درباره غیبت پرطرفدارترین بازیکنان این تیم و عملکرد صنعت نفت آبادان مقابل استقلال گفت: وقتی تیم وضعیت خوبی ندارد هر بازی برایشان سخت می شود. فرقی نمی کند مقابل پرسپولیس بازی کنی یا نفتا. همه بازی ها سخت خواهند بود. این تیم با توجه به شرایط بازیکنان و مسائل روحی و روانی می تواند در آینده بهتر عمل کند. بازیکنان شرایط باشگاه را درک می کردند و گذشته را فراموش می کردند. ما باید در زمین بجنگیم. ما باید این روحیه ای را که در برابر آزادی و نساجی داشتیم اصلاح کنیم. این چیزی است که من از هواداران انتظار دارم.

تاوارس درباره تمرینات دوومیدانی و نظامی تیم ورزشی گفت: در سکوت هم خوب کار کردیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان تاکید کرد: باید از این شرایط خارج شویم سپس به فکر شرایط باشیم. ما باید قدم به قدم به این موارد نزدیک شویم. 17 بازی پیش رو داریم. ما هنوز جام حذفی را پیش رو داریم و باید بازی به بازی پیشرفت کنیم.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا