بین الملل

تاکید اتحادیه اروپا بر تعامل با روسیه در زمینه احیای برجام

سندی که نسخه ای از آن در پیشنهاد اتحادیه اروپا به عنوان سایتی برای روابط آینده با روسیه منتشر شده است ، بر اساس سه اصل فاصله ، و عمر بازدارندگی: اتحادیه اروپا باید بتواند در روسیه کار کند و همچنین از قبل استفاده کند. تعامل با چالش های کلیدی.

این سند اضافه می کند که فوتبال متمایل به دو طرف آماده و مفید در زمینه بهداشت عمومی است ، لازم است انجام شود ، و مذاکرات با روسیه در زمینه مقابله با تغییرات آب و هوا و سایر مسائل زیست محیطی بسته است.

این سند توسعه فزاینده تعاملات فنی با دولت مسکو را پیشنهاد می کند و بر لزوم همکاری مشترک برای جلوگیری از درگیری در منطقه و جهان ، از ایران و خاورمیانه و افغانستان برای مبارزه با تروریسم و ​​جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای تأکید می کند. .

نمایندگان ارشد ایران و 1 + 5 در یک ماه گذشته برای احیای توافق هسته ای ایران با دونالد ترامپ با نیویورک دیدار نکردند و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را کشیدند. در آخرین ملاقات کمیسیون فوتبال بورخاس در وین ، توسط سفارتخانه ها برای پیگیری روند مصاحبه ابراز رضایت از پیشرفت قصد انجام با شور و نشاط بیشتر برجام تعیین تزلزل ناپذیر جدی بودن من راه حل های گره خورده تر است تخت خواب. او اخطار داد.

جزایر رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا بورل روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری در بروکسل به اتحادیه اروپا گفت که باید بتواند در جهت منافع مشترک مسکو همکاری کند.

وی گفت: “تمام جنبه های طرف پایین تر از زمان.” سند بورل اهداف مشابهی را برای دفع ، مهار و تعامل با روسیه بر اساس یک رویکرد عملی بیان کرد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای ارائه اجلاس بعدی اتحادیه اروپا در بروکسل در 24 و 25 ژوئن آماده است.

روسیه دلایلی برای غرب ترغیب نکرده و مسکو در واکنش به اخراج نمایندگان خود ، سفیران ایالات متحده ، چک ، بلغارستان و لهستان را اخراج کرده است.

اتحادیه اروپا و ایالات متحده و تحریم های اقتصادی و مالی اعمال شده در سال 2014 هنگامی که ده ها روسیه فشارهای خود را بر اندازه گیری های رهبر روسیه ادامه می دهند.

(311) 311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا