حوادث

تبدیل خانه‌ای در ستارخان به مزرعه بیت‌کوین / کشف ۴۰۰ دستگاه ماینر

برخی از افسران 400 واحد استخراج ارز دیجیتال را از واحد مسکونی Sattar free توقیف کردند:.

در مصاحبه ای با سرهنگ ضرغام تی تی آنلاین ، داستان دوم ، رئیس پیشگیری تهران بزرگ ، مطابق با اصول تبدیل شهرت او قبل از شما ، پس از دریافت اطلاعات داده ها ، این یک چیز را بیشتر دوست دارد ، و در محل خرید و فروش عملیات استخراج مشاوره فلزات اساسی BitCoin معنی کلمات او را می دهد و می گوید که آنها سردمداران و سرداران آواز ستار هستند.

وی گفت که پس از تأیید گزارش توسط منابع خبری ، ماموران برای مشاوره با هدف مقام قضایی ، و اجازه بهره برداری را دریافت کرده اند. وی گفت حضور عوامل در محل حادثه این است که این واحد مسکونی تبدیل به BitCoin علیه کشور غیرقانونی استخراج شده است. ماینر ، فروش و خدمات پس از فروش نیز به طور گسترده در سایت موجود است.

Azine light که همه این اقدامات خلاف قانون و بدون هیچ اجازه ای انجام شده است ، گفت: در مجموع ، ماموران 400 معدنچی را از اینجا توقیف کردند اما برخی از این ماشین آلات فعال نیستند و نیمی از محل را به فروش می رسانند. اما برخی از آنها وجود دارد ، با استفاده از ریخته گری ارز دیجیتال است و همچنین فعال است.

فرمانده دوم پیشگیری پیشگیری تهران بزرگ مدعی شد كه هفت نفر از جمله سه زن و چهار مرد در این رابطه دستگیر شدند و افزود: بازداشت شدگانی كه برای ادامه تحقیقات در پرونده های جداگانه ای به دادسرا تشكیل شدند. دادگاهی که به واحد مسکونی آنلاین و موم شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا