حوادث

تجهیز تیمهای اینساراگ کشور نیازمند بودجه ۵میلیون یورویی

معاون وزیر آمادگی ، ضد پدافند و پدافند غیرعامل در سازمان مدیریت تهران اعلام کرد که 5 میلیون یورو از بودجه برای تجهیز تیم های Insarag در کشور نیاز است.

به گزارش تی تی آنلاین ، اسماعیل سلیما برای برپایی مجمع به پایان رساندن اولین دوره آموزشی برای تیم های جستجو و نجات شهری ، مطابق با استانداردهای بین المللی (اینساراگ) اظهار داشت: خرید تجهیزات برای این تیم ها نیاز به بودجه 100 میلیارد تومانی دارد ، وی زمانی که دیگر وجود ندارد از دولت درخواست کرد مسئله مهم زندگی بشر. به منظور پشتیبانی لازم از بودجه و بودجه برنامه سازمان ملی و مشورت با وزارت امور خارجه برای جلب کمک های بین المللی.

سلیما با تأکید بر اینکه اکنون ایران ، در کشورهای بزرگ برنامه های مختلفی از سازمان های بین المللی ، به ویژه سازمان ملل در زمینه حوادث را دارد ، گفت: “ایران در شرایط جوی و جغرافیایی و با گسترش و توسعه ، تعدادی از بلایای طبیعی جهانی تعریف شده را دارد. تیم های بین المللی جستجو و نجات در کشور نیاز به کمک به دولت ، به ویژه وزارت امور خارجه برای تکمیل هنر دو تیم دارند و خرید تجهیزات آنها به بودجه ای کمتر از 100 میلیارد تومان نیاز دارد.

وی افزود: ما از معاون وزیر کشور به عنوان رئیس واحد مدیریت اپرای ملی درخواست می کنیم که درخواست تأمین بودجه سازمان برنامه و بودجه را به جلسه اول شورای مدیریت بحران ارائه دهد ، زیرا ایمنی بیشتری وجود دارد “

سلیما با اشاره به اینکه واحد پیشگیری و مدیریت تهران یک میلیارد تومان برای این پروژه هزینه کرده است ، گفت: لورم ، تجهیزات و بودجه از قسمتهای مختلف پروژه است که بیشتر سازمان را در برنامه های آموزشی نظری و عملی صرف کرده است. جایگاه خرید تجهیزات آموزشی ، دو تیم Insarag Iran ، 5 میلیون یورو ، اما نیاز به تهیه تجهیزات برای این دو تیم. علاوه بر این ، سازمان داخلی برای خرید تجهیزات برای کمک به برنامه ریزی و تیم های Insarag.

وی خاطرنشان کرد که سازمان مدیریت کار تهران با وزارت امور خارجه و اتحادیه اروپا و شرکت اتریشی ZRK به عنوان یکی از بنیانگذاران هزینه های Insarak در جهان صحبت کرده است. برای کارهای بشردوستانه ، زیرا این اتحادیه اروپا است که تاکنون فقط 2.5 میلیون یورو دریافت کرده و اکنون آنها اختیار دارند ، با مشورت با وزارت امور خارجه برای دریافت مبلغ مورد نیاز برای خرید تجهیزات از ایران ، دو تیم اینساراگ.

سلیما گفت: مراحل ایجاد Insarag 7 ملی طبق هر کشور یک ساختار مدیریتی است و بنابراین 5 مرحله ایران تا زمان تکمیل است. مراحل باقیمانده شامل دریافت تأییدیه های دو کشور یا سازمان مدیریت کشور در ژنو است و باید با درخواست عضویت در دبیرخانه انساراگ مطابقت داشته باشد. بنابراین ، از این دو مرحله ، ایران سی و دومین کشور عضو اینساراگ است.

معاون آماده سازی و راه اندازی تهران برای واحد مدیریت کارهای پدافند غیرعامل در ادامه تأکید کرد: مطمئناً تیم های ایرانی Insarag تیم های بیشتری در کشور هستند که در آینده می توانند تمرین کنند. در این صورت ، اگر مسابقات مستقل در زمین و آموزش در تیم های ایران Insarag اتفاق بیفتد ، بدون کمک کشورهای خارجی ، ما تیم های بین المللی جستجو و نجات داریم. از طرف دیگر ، با توجه به ماهیت حادثه خیز ایران ، لازم است تعداد تیم های Insarag بیشتر و بیشتر شود تا 72 ساعت اول را حفظ کنند.

دکتر. مهدی زارع ، مدیر انستیتوی بین المللی تحقیقات لرزه نگاری ، گزارشی از اقدامات انجام شده برای دو تیم اینساراگ تا آخرین سال برنامه ریزی برای این تیم ها است. وی گفت: ارائه آموزش های تخصصی در اولین آسیب دیدگی اولیه و پیش بیمارستانی یا آموزش آنلاین تخصصی جستجو و نجات شهری از مربیان ZRK ، آموزش و سازماندهی تیم های جستجو و نجات بیمارستان صحرایی با استانداردهای فوریت های پزشکی به نام EMT و آموزش زبان انگلیسی به این افراد او فکر کرد ، و آنها ملتهای ایران را دنبال کردند Insarag از قانون و معیار خاصی برای تیمها در سال آینده برخوردار نبود.

زارع همچنین اطلاعات بیشتری در مورد چرخه ظرفیت سازی تیم های جستجو و نجات شهری ، تشکیل و سازماندهی افراد در ایران ارائه داد.

آمادگی پیش بینی هلال احمر استان تهران برای ارائه آموزش برای تیم های پزشکی Insarag

ابراهیم تاجیک نوری ، کمک های میراث جمعیت هلال احمر تهران و بابیان اینکه آنها شرایط تاج را در نظر می گیرند که ما قادر به پیشبرد تجارت Insarag نیستیم که در اینجا کار می کند ، “تفاوت عمیق بین این دو و همچنین ایجاد معبد اما توجه به این نکته ضروری است که یادگیری آن با تجربه در هلال احمر بین المللی مجاز بوده است ، ما پیشنهاد می کنیم که برای یک زمان بیشتر به قیمت غذا توجه شود.

وی خاطرنشان کرد: “چنین نخواهم کرد ، به نظر می رسد با جلسات دوره ای ، گرفتن آنها را با دست پایین و دلیل انجام آن ، حق چنین کاری را ندارید ، اقدامات آنها از هسته جدا نیست به طوری که اقدامات گروه.”

وی افزود: “حتی با داشتن مانورهای تخصصی در حالی که گروه ها و سازمان های تخصصی برگزار می شوند ، می توانند با اتاق واقعی و مشترک تبادل اطلاعات کنند. “

پیشنهاداتی برای کمک به تکمیل هلال احمر بالینی تاجیکستان تهران نوری گفت: “این باعث خوشحالی است که بخش بزرگی از آداپتور InSarag و ابزارهای فروش آن در گوشت سرمایه گذاری شده است.”

بررسی کنید که هنوز مقامات از وضعیت کار Insarag به عنوان تیم در زمین درک نمی کنند ، گفتند:. شاید بهتر باشد با برگزاری مانوری و نمایش حضور فیزیکی تیم های اینساراگ ، تصویر واضح تری از نیاز مسئولیت این تیم ها ایجاد شود.

تاجیک نوری همچنین با اعلام آمادگی هلال احمر در استان تهران برای تأمین شادی پزشکی تیم های اینساراگ می آیند ، گفت: “حتی اگر قانون وظایف هلال احمر را در این زمینه پیش بینی نکند ، اما به ویژه تیم های بیمارستان ایمنی را تشکیل می دهد که اجازه همکاری در این زمینه را می دهد.

برای ارائه حمل و نقل آسان و استفاده از Insarag ، اتاق آموزش اطفا حریق را گزارش دهید

و محمد بابیان تنها نماینده شهرداری تهران گفت که کارتن Insarag همیشه آماده است تا تجهیزات کارتن را باید هر روز بررسی کند. “برای اثبات این امر ، ما امیدواریم که قوانین بهتری را برای تیم های Insarag قبل ، در حین و پس از بحران تدوین کنیم.” پاسخ

چیزهای زیادی گفته شده است ؛ و آتش نشانی آماده بود تا با تمرین تیم های جنگی ، تمام تمایلات مکان خود را در درختان انجام دهد ، و چه توصیه ای به این مردم می بخشد در زیرساخت ها علاوه بر این ، تجارب مختلف تیم های آتش نشانی آماده هستند تا تجربه ما را با این افراد به اشتراک بگذارند. بگذارید منتقل کنیم.

6 تیم Insarag برای اجرای برنامه آموزشی در سال آینده

امیرحسین برمکی ، دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل (OCHA) در ایران ، ویروس کرونا که در ابتدا راه توانایی ایران در آموزش تیم های خارجی اینساراگ را نادیده گرفت. وی گفت: “قلب انسان قصد دارد دوره های آموزشی سال را برگزار کند.” در صورت عدم امکان گام برداشتن اسناد آموزش و مشاوران به علائم ظاهری. از این طریق می توانیم حداقل 6 برنامه آموزشی را برای سال 1400 ترسیم کنیم و برگزاری این دوره ها به بودجه جدی نیاز دارد.

استرس “آنطور که به نظر می رسد نیست ، ممکن است در یک بحران عمل کند ، با این بودجه برنامه کشور برای تأمین بودجه سازمان و سازمان کشور”. از طرف دیگر ، پیگیری های وزارت امور خارجه برای ارائه کمک های بین المللی و برنامه های مورد علاقه خاص 19000 میلیارد نفر ، توانایی مالی بورخا را فراهم کرد ، اما تنها بخش کوچکی از کاربرد آن ادامه دارد.

برمکی وی افزود: “بنابراین ، البته ، باید این بودجه لازم بود که من می نویسم خوب است ، و افراد قدرتمند در مورد این لایحه رأی می دهند تا بتوانیم حداقل 3 تا 4 هزار و ششصد یورو را تأمین کنیم. فقط برای این امر انجام می شود ، اما این اقدام نیز توسط بودجه مورد نیاز است ، بنابراین نتیجه این است که هیچ یک از اندیشه ها و گوش شرکت کنندگان در سازمان های آنها نیازی به تیم های آموزش دیده نیست ، به ویژه کارهای واحد مدیریت ملی ، که می تواند موارد اضطراری را فراهم کند. خطوط بودجه صرفاً به این دلیل هزینه می شود که تاکنون شهرداری بوده است.

لازم به ذکر است که در پایان مراسمی از مربیان فارق التحصیلان اینساراگ برای تیمها فارغ التحصیل شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا