حوادث

تحویل ۱۵۵ محموله کمک‌های بین‌المللی به هلال‌احمر برای مقابله با کرونا

در دیدار با سفیر استرالیا ، رئیس جمعیت هلال احمر ایران با درخواست حمایت از کشورش برای فراهم کردن فضای تنفسی برای کار در ایران و Qovid 19 ، اعلام کرد که برای مبارزه با این بیماری 155 محموله کمک بین المللی دریافت کرده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر کریم همت این بدان معناست که ملاقات با سفیر استرالیا برای استفاده از تجربه ایران و استرالیا برای مبارزه با بیماری Quaid 19 ، مشخص شده است و انجمن هلال احمر ایران با پنج کشور برتر جهان و یکی از قوی ترین ملل خاورمیانه. انجمن هلال احمر ایران باید بتواند خدمات جوانان و فعالیتهای داوطلبانه را نیز در زمینه خدمات امدادی ارائه دهد و بیش از 2 میلیون داوطلب که به عنوان همراهان منظم با انجمن هلال احمر همکاری می کنند. اعضای فعال برای شیوع بیماری Quaid 19 از ما بسیار مهم بوده اند و ما در این زمینه با خدمات مختلفی که هلال احمر ارائه می دهیم همکاری می کنیم.

71 میلیون بازدید از محتوای آموزشی در رسانه هلال احمر

وی در ادامه تصریح کرد: هلال احمر ایران طی 5 ماه گذشته از طرف وزارت بهداشت ، اقدامات اندازه گیری ارزنده ای را ارائه داده است ، و همچنین تصمیم دولت برای مقابله با بیماری قوید 19 است. “یکی از مهمترین اقدامات هلال احمر در آموزش عمومی ، محتوای آموزشی بسیاری از Quaid 19 است که با توجه به اشتراک آنها در رسانه های اجتماعی ، در بیش از 71 میلیون مهاجر شرکت کرده است. این اقدام باعث شده تا افراد برای مدیریت Quaid 19 بتوانند با هم همکاری کنند.

همت اضافه کرد: “با وجود این که بسیاری از عوامل منبع درآمد هستند و پس از آن به دلیل شیوع قالب گیری بسته شدند ، مردم بیش از 130 میلیارد تومان پول نقد و غیر نقدی به رنگ قرمز اهدا کردند و نتوانست به خانواده های آسیب دیده از تاج کمک کند.” یا این است که عمل بیماری به منزله اجرای کشورهایی است که در کشورهایی وجود دارند که هیچ چیزی وجود ندارد که ما سریعتر از سایر کشورها شاهد این موضوع باشیم. آیا ما انتظار داریم هلال احمر صلیب سرخ استرالیا به ایران در غلبه بر مشکلات ناشی از بیماری کمک کند.

در همین حال ، نگهداری چمدان 300000 دامنه در طی ماه های گذشته آسیب دیده رنج می برد

همت بسته های توزیع هلال احمر در بین مصدومان و محروم ویروس افتخار ، گفت: توزیع 300 هزار نفری از بسته های معیشتی شکوه محروم هستند که در این بیماری از طریق زمین و درآمد حاصل می شود. 500000 بیمار مبتلا به سرطان از آنجا که بیماران تجهیزات محافظ خاص و شخصی را ارائه می دادند.

جمعیت هلال احمر تا سر “تحت تأثیر این بحران قرار گرفت و افرادی که وضعیت مالی خوبی ندارند و همچنین افرادی که تحت پوشش هیچ سازمان حمایتی نیستند ، با هلال احمر تأسیس شده اند.”

تحویل محموله از ایران برای کمک به معامله با هلال احمر بین المللی 155 افتخار

از سر تا به جمعیت هلال احمر اضافه کرد: “در پنج ماه گذشته محموله های 155 نفر از جمله پرسنل و سایر تجهیزات محافظت شخصی شخصی تحویل داده شده و برای کنترل بیماری عروق ویروس کرونا توسط دولت ها و آژانس های بین المللی به انجمن هلال احمر ایران تحویل داده شده است.” و همچنین صلیب سرخ ، چین ، ژاپن و غیره بودند. بروژ ، همانطور که در آغاز ایرانیان Qovid 19 انجام داد.

از سر تا سر جمعیت هلال احمر گفت: شیوع بیماری Qovid 19 در ایران همزمان با تعطیلات سال نو بود. هلال احمر مسافران را برای خروج از 13 استان و غربالگری 21 میلیون ، ایران در قالب 7.5 میلیون وسیله نقلیه با کمک داوطلبان هلال احمر غربالگری کرد. “در همین حال ، 14000 نفر از اطلاعات Quaid 19 شناسایی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

همت اضافه كرد: “انجمن هلال احمر ايران عضو هيئت مديره فدراسيون بين المللي انجمن هاي صليب سرخ و هلال احمر و خدمات مناسبي است كه با ساير كشورها در زمينه نيروي انساني تأمين ارائه مي دهد.”

وی با تقدیر از همکاری های دو جانبه و متقابل بین ایران و هلال احمر استرالیا و اقدام صلیب سرخ در زمینه فرهنگ ، گفت: همکاری با یکدیگر و به اشتراک گذاری تغییرات آب و هوا تجربه بیشتری در این زمینه خواهد بود.

از سر تا سر جمعیت هلال احمر افزود: اگرچه امکانات زیادی در استرالیا برای کنترل آتش سوزی در کشور وجود دارد که از آتش سوزی های اخیر در ایران متحمل خسارات زیادی شده است ، اما امکانات کافی برای خاموش کردن جنگل با آتش سوزی های آنها وجود ندارد و اگر صلیب سرخ استرالیا می تواند انجام دهد. “” برای کمک به هلال احمر ایران ، می توانیم کار را بهتر انجام دهیم تا آتش سوزی و مقابله با تغییرات آب و هوایی ، که بخشی از برنامه های فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است ، انجام دهیم.

صلیب سرخ استرالیا سالانه 470،000 فرانک به قربانیان سیل ایران می دهد

همت گفت: صلیب سرخ استرالیا با سکونت بیش از 470،000 فرانک به جمعیت هلال احمر ایران در سیل های آوریل 1998 کمک کرد ، که این یک اقدام بشردوستانه ستوده است. امید ما ، با توجه به نیاز هواکشهای ایران برای کمک به بیماران Qovid 19 ، کمکهای بشردوستانه صلیب سرخ استرالیا می تواند راه حلهای بشردوستانه را برای بیماران ایران فراهم کند.

اهدا کننده صلیب سرخ استرالیا در ایران برای مدیریت coronavirus

“Lindal Sacher” استرالیا ، سفیر ایران ، گفت: “صلیب سرخ استرالیا در فدراسیون بین المللی جوامع صلیب سرخ و هلال احمر بسیار فعال است و شرایط برای مدت طولانی نگهداری می شود.” صلیب سرخ استرالیا سابقه ای طولانی دارد و انجمن هلال احمر ایران با یک مزرعه کار ، استرالیا از نخستین کشورهایی بود که به مبارزه با کیفیت هلال احمر ایران از 19 کشور آسیایی کمک کرد تا در اولویت بندی این فدراسیون قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: “استرالیا خوشحال است که در مواجهه با بیماری Quaid 19 90،000 آلوده و 106 نفر که از این بیماری جان باختند ، دروغ گفت ، در مقایسه با سایر کشورها ، این بیماری از طریق استفاده از موقعیت جغرافیایی استرالیا است”. خواص

فرهنگ و گردهمایی عالی ، ایران ، استرالیا

مقدس لیندال گفت: “ایران و استرالیا از لحاظ فرهنگی به لحاظ کمک و پشتیبانی از فقرا و محرومان از هم وابستگی زیادی دارند.” کشور ما از نظر محافظت از قربانیان این بیماری از 19 Quaid برای محافظت از قربانیان آتش سوزی استفاده کافی کرده است. استرالیا یک کشور ثروتمند است ، اما همدلی و پشتیبانی رسانه های اجتماعی که مردم از طریق آتش سوزی استرالیا در داخل خانه به ایرانیان دریافت می کنند برای ما بسیار ارزشمند است. مهم است که افراد در شرایط دشوار دیگر به فکر شما باشند.

وی افزود: “این نمی تواند 50 سال صمیمیت اژدها را بین دو کشور داغ کند.” ما 60 هزار نفر داریم ، ایران ایران در نزول است که به خودی خود مؤثر بوده است و در دو کشور تقویت دوستی وضع شده به نام گروهی از ملل است. از ایران و استرالیا ، و می تواند این برنامه ها را توسعه دهد.

سفیر ایران از استرالیا گفت: “درست است كه بین دو كشور فاصله جغرافیایی بین دو كشور وجود دارد ، اما نیمی از مسافتی كه می توانیم او را در كار او یاری دهیم.” استرالیا و تجربه زیادی در زمینه آتش نشانی ، آتش نشانی ، خشکسالی دارد و ما خوشحالیم که تجربیات خود را با شرایط مشابه در زمین به اشتراک می گذاریم.

وی با تأکید بر اینکه اکنون نیاز به گسترش همکاری و تبادل تجربیات بین دو کشور و دو کشور ایران و استرالیا است ، اظهار داشت: به زودی این ارتباطات در زمینه گسترش همکاری های موجود برقرار خواهد شد. “19 Quaid یک طاعون جهانی است ، اما باید یک همکاری جهانی باشد که ما به حالت عادی برگشته ایم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا