استان ها

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز میلیاردی در ساری

تی تی آنلاین / مازندران رئیس پلیس استان مازندران به دادگاه گفت که اجرای تخریب کاربری غیرقانونی کاربری اراضی ساختمانی برای یک تغییر به ارزش 50 میلیارد ریال در هارت.

به گزارش تی تی آنلاین از پایگاه خبری پلیس ، مرتضی میرزای سردار به پیامی گفت پس از خبر كار كشاورزی در شهر ساری ، این مرد در زمین های كشاورزی واقع در منطقه فرح آباد از استفاده غیرقانونی از زمین دیگری و ساخت شهری 200 متری و در دستور کار امنیت اقتصادی سفارشی سازی قرار گرفته است.

و مطمئناً ، تحقیقات و ایجاد مقامات پس از تشکیل پرونده و مقررات ، هنگامی که توسط قاضی دادگاه تجدیدنظر قانونی و دستور استانی برای تخریب ساخت و ساز غیرقانونی اطلاع داده شد ، تحقیقات و اقدامات را انجام می دهند.

رهبر تحریم ها استان مازندران اظهار داشت: اسقف ها باید عقیده داشته باشند كه این تحریم ها در دستور كار امپراتوری امنیت اقتصادی ساری قرار گرفته است آخرین مجازات در دادگاه های ایالتی ، مقامات ، نمایندگان جهاد كشاورزی و نمایندگان اعمال خواهد شد.

رعایت قوانین ، و محافظت و حفظ ناامیدی آنها اکنون به منابع طبیعی کشاورزی و سایر زمینه ها اختصاص داده شده است ، زیرا گزارش می شود که وقتی پلیس و هتک حرمت به ادارات برای درمان متهمان انجام می شود از اتهامات میرزایی با همکاری و مقام قضایی.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا