اجتماع و خانواده

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره گشایی ترافیک قلعه نو

تی تی آنلاین/تهران استاندار تهران یکی از مشکلات شهرستان قرچک را ترافیک درب قلعه نو عنوان کرد و گفت: این مشکل مردم را با مشکل مواجه کرده است که به زودی تکمیل می شود.

محسن منصوری استاندار تهران شامگاه پنجشنبه 19 شهریورماه در افتتاحیه پروژه های شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز پروژه های زیادی به صورت نمادین در شهرستان قرچک افتتاح شده است، پروژه های عمرانی، اقتصادی و صنعتی خوبی است. ما پروژه‌های برجسته‌ای را با مجموعه پردیس سینمایی، آماده کرده‌ایم و برخی از این موارد را شامل می‌شود: پردیس سینمایی دارای 3 سینما و یک تئاتر شهر است.

وی گفت: مجموعه های بسیار خوبی تحت عنوان نمایشگاه دائمی و پروژه های چند منظوره آماده شده از جمله سالن ورزشی و مدیریت بحران حدود 230 میلیارد برای افتتاح پروژه ها هزینه شد.

استاندار تهران افزود: امیدواریم پس از اجرای پروژه ها شاهد نتایج خوبی در شهرستان قرچک باشیم.

منصوری در ادامه بیان کرد: بخشی دیگر از فعالیت ها مربوط به بهره برداری از ایالت ها مانند پیشوا، قرچک و پاکدشت است که سطح مشاوره آن ها دولتی نیست و به صورت جداگانه پیگیری شد، به عنوان مثال: ذوب ری در جنوب که ما تکمیل کردیم بخشی از آن حدود 90 میلیون مترمکعب آب با این طرح به دشت ورامین اضافه می شود که بخشی از آن به کشاورزی و بخشی نیز برای تزریق سفره های زیرزمینی استفاده می شود.

وی افزود: حدود 2 هزار میلیارد از سوی مدیریت دولتی هزینه شد که 800 میلیارد تومان آن در اصل 56، 200 میلیارد تومان توسط دولت و 1000 میلیارد تومان از منابع دیگر تامین شد.

رهبر تهران با توجه به مشکلاتی که در شهرک‌های صنعتی باید حل شود، افزود: مشکلات زیرساخت انرژی در شهرک‌های صنعتی وجود دارد که باید هر چه سریع‌تر به آن رسیدگی شود، مشکلاتی مانند کمبود گاز و چالش ها و مسائل. اهالی شهرک صنعتی که با جهاد کشاورزی برخورد می کنند. تغییر کاربری و مجوزی که هفته گذشته اعلام شده بود تصویب شد.

منصوری در ادامه تصریح می کند: از دیگر مشکلات شهرستان قرچک می توان به ترافیک ورودی قلعه نو اشاره کرد که ترافیک و مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده و باید به زودی تکمیل شود.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا