اجتماع و خانواده

تخلیه ساختمان‌های اطراف متروپل تا شعاع ۱۵۰ متر / ساکنان توسط منطقه آزاد اسکان داده می‌شوند

تی تی آنلاین/ خوزستان رئیس جمهور آبادان گفت: هر شهروند آبادانی که در کلان شهر زندگی می کند و منزل وی در خطر یا تخریب شده است می توان برای اسکان به منطقه آزاد اروند مراجعه کرد.

احسان عباسپور در گفت وگو با تی تی آنلاین، با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به حادثه دیدگان این کلانشهر، اظهار کرد: با توجه به ناپایدار بودن ساختار کلان شهر و خطر تصادف، موظف به تخلیه ساختمان های اطراف در شعاع مسافت شدیم. حدود 150 متر تلاش کردند منطقه را ترک کنند.

وی افزود: هر شهروند آبادانی که در کلان شهر زندگی می کند و منزل وی در خطر یا تخریب شده است می تواند در منطقه آزاد اروند مستقر شود.

رئیس جمهور آبادان گفت: هدف اصلی حفظ امنیت مردم است و امیدوارم شهروندان شرایط را درک کرده و ما را در این راه همراهی کنند.

وی افزود: در حال حاضر سازه با تلاش های فنی در وضعیت نسبتاً پایداری قرار دارد و علاوه بر عملیات آواربرداری، کارهای تایید شده نیز ارائه شده است. البته خطر همچنان پابرجاست و ساختمان فرو می ریزد.

عباسپور گفت: متأسفانه در این حادثه 32 نفر از شهروندان جان خود را از دست دادند و 37 نفر مجروح شدند که 35 نفر پس از مداوا رها شدند و 2 نفر دیگر نیز برای انجام اقدامات درمانی به اهواز منتقل شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا