اجتماع و خانواده

تداوم تنفس هوای مطلوب در پایتخت به لطف وزش باد

شركت كنترل كيفيت هوا در تهران از ادامه باد ، نوع آب و هوا در گذشته و اكنون به طور متوسط ​​24 ساعت (26 مارس) در محدوده قابل قبول است.

به گزارش تی تی آنلاین ، پیش بینی لمیر تهران در چند ساعت گذشته این کنترل کیفیت هوا (26 مارس) را در هوا در مناطقی در حد قابل قبول انجام داد که ناشی از گرمایی است که به طور گسترده در هوا پخش شده است.

هنگام استفاده از قدرت عالی هوا ، باد در طول روز افزایش می یابد و از تجمع نور بالینی جلوگیری می کند و شکلات در شرایط خوب باقی می ماند. به طور م ،ثر ، حتی با اتمام سن ، با این حال ، یک باد دوم با آسپیرانت ، به طوری که در آن چیزی که پیش بینی شده بود ، در محدوده برای ظاهر قسمت های برنجی سر خوشایند خواهد بود.

فردا صبح (28 مارس) با کاهش سرعت باد و شاهد افزایش آلاینده های غلظت خواهیم بود. در طول روز و با نسیم نسیم ملایم با احتمال بارش ، نتیجه می شود که پراکندگی بهتر از شکلات بالینی قوی و م effectiveثر است. با این شرایط آب و هوایی تا آخرین ساعات فردا (28 مارس) ادامه داشت ، این ایالت شامل ایجاد یک مورد قابل قبول است که هزینه نمی شود.

مطابق تی تی آنلاین و در شاخص آلاینده های هوا در 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 59 و در تهویه مطبوع پایتخت قابل قبول است. آلاینده فعلی “ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 74 و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا