عمومی

تداوم فوتی های کرونا در کردستان/شناسایی ۶۶ بیمار جدید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در گفتگو رضا فرزین گفتن: آنلاین گفت: “متأسفانه ، این مشکل اوج مدرن است.” جیری ما همچنین در بین مردان 66 ساله از بیماری ویروس کرونا قلب رنج می بریم و به دلیل اینکه 24 ساعت گذشته عفونت مشاهده شده است.

وی افزود: در حال حاضر 126 نفر در کردستان ، مراکز درمانی بستری شده اند که از این تعداد 24 نفر در بخش مراقبت های ویژه و در مجموع 67 بیمار در شهرستان سنندج هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: “تعداد مرگ های ناشی از بیماری ویروس کرونا قلب در کردستان از ابتدا تاکنون 1084 نفر است. متأسفانه در سه روز گذشته وی شاهد کشته شدن شش شهروند ما بر اثر این بیماری بود. “

رضایی اینقدر سنندج 433 را در سقز 184 ، 103 نفر مریوان ، بانه 89 از 73 را نشان داد قروبهکامیاران 70 مرد ، 63 انسان دیواندو ، انسان بیجا 49: 17 نفر دهگلان و قبیله سروآباد درگذشت و مطابق عرف قانون و مرتب در یکی از مسئولین به خاک سپرده شد.

وی افزود ، “ما انتظار داریم كه جامعه شهروندان در این فرآیند به استفاده از دور از افراد در جلسات منظم احكام اجرای بهداشتی شستن دست ها با آب و صابون كه توجه شما را نمی كند ، ادامه دهند. چهل اما برای این مرد یک زنجیره ویروس کشنده ، تاج چیز دیگری باشد ، و ما شاهد افزایش تعداد مرگ و میرها به دلیل جلوگیری از پرتاب در استان.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا