اجتماع و خانواده

ترافیک روان در جاده‌های کشور/ادامه محدودیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی

فصل rahó ناجا آخرین مرکز کنترل ترافیک و تصمیم گیری برای دیدن و برابر کردن ترافیک بدون دردسر در جاده های کشور ، وی گفت: “محدودیت های مصرف کننده و سفر به شهرهای قرمز و نارنجی ، گروه ها ادامه دارد. ، زرد 9 از آبی و باقی مانده است ساعت 3 بعد از ظهر.

در مصاحبه تی تی آنلاین کال احمد ، شیرانه ترافیک و شرایط جوی در جاده های کشور ، گفت: بارش پراکنده باران در برخی از مناطق استان گلستان گزارش شده است. ما همه دشت و زشت را بدون مشکل داشتیم. در همان زمان ، مگر اینکه شهداد خرم آباد ، هیچ بزرگراهی وجود ندارد ، و به عنوان مسیرهای همه ، و به نهبندان پلدختر در سرزمین.

با اشاره به وضعیت ترافیک در شهرها ، و افزود: “وضعیت ترافیک در شهرستانها نشان دهنده پرهیز از سفر در طول بخش بزرگی از مردم است که از مردم برای همکاری و پشتیبانی آنها برای پرهیز از سفر و پیگیری توصیه Glory در ستاد ملی. “به همین دلیل در ایام نوروز ، برای تسهیل طرح ترافیکی ویژه برای آموزش در شهرها قاچاق را ادامه می دهد.

شیرانوی ادامه داد: زیارت گروهی از آینئاس برای وفادار ماندن به شهرها از محدودیت ها و ملاحظات موجود ، رنگ های قرمز و در شهرهای کل شب محدودیت های ترافیکی ، که از قرمز بودند ، نارنجی ، زرد ، آبی ، و یک گروه 3 نفره و از ساعت 9 صبح در سمت جنوب ادامه دهید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا