حوادث

ترافیک روان در جاده‌های کشور/رعایت پرهیز از سفر، توسط مردم

آخرین بخش مرکز کنترل ترافیک و ناجا نشان داد که ترافیک در برخی از جاده ها در مقایسه با سالی که سفر کاملاً محدود شده بسیار افزایش یافته است ، اما بررسی ترافیک در شهرها نشان داد که آنها از سفر خودداری می کنند. روان را از کشور همیشگی بیرون بردند.

در مصاحبه تی تی آنلاین کال احمد ، شیرانه وی آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های کشور را اعلام کرد و گفت: سازمان هواشناسی در مورد وزش باد شدید و گرد و غبار به استانهای مرکزی اخطار داده است بنابراین احتمال گرد و خاک و کاهش دید دید رانندگان وجود دارد. در جاده ها.” این راه است ، خبر رسید که جاده ها باید در امان بمانند. اگر شما نیاز به تهیه یک سفر ایمن با دوره ، و برای آن ماشین و فضایی که در آن فعال است و آنچه که در حال حاضر با احتیاط ساخته شده است.

و وی افزود ، “به هر روشی رنج می برد ، که در مقایسه با سال گذشته بسیار زیاد شده است ، زمانی که او پر از محدودیت های سفر بود ، هنگام دریافت پیام ، اما در واقع تجارت از طریق هر شهر و نشان می دهد که برای جلوگیری از راهپیمایی ، و همکاری و حمایت از مردان ، تأثیر اجرای پیشنهادی است که در ستاد ملی ارائه می شود. با تشکر از شما برای انجام این کار با تاج. بر این اساس ، روزی است که مقامات رسمی راهور برای مدیریت ترافیک در شهرها برنامه ریزی می کنند. ممنوعیت شب ، و همه شهرهای قرمز ترافیک به شیوه گروه های مولیس از مردم در شهرهای سرخ ، زرد و آبی ، گروهی به حیات خود ادامه می دهند.

شیران ادامه داد: جاده های کشور آمادگی تیم های کامل از پلیس را برای تسهیل نظم و انضباط ترافیکی ، مقابله با تخلفات و اقدامات لازم برای کاهش آن ایجاد کرده است. همچنین ، یک تصادف در جاده 82٪ از 4 علت اصلی ، از جمله سبقت سریع ، توجه کافی به جلو و عدم توانایی در کنترل لورما نداشته است. مهمترین دلیل استفاده از تلفن همراه در مقابل وی توجه کافی ندارد. خستگی و خواب آلودگی نقش عمده ای در عدم توانایی کنترل لورم دارد.

بیشتر هشدار می دهد که رانندگان گاهی اوقات وقتی احساس خواب آلودگی می کنند ، بلافاصله متوقف می شوند و از تغییر وضعیت استراحت خسته می شوند. اصرار بر رانندگی طولانی ، بدون توقف و اندازه برابر و زمان سفر بیشتر نداشته باشید.

شیرانه تاکید کرد: یک دوربین مکانیزه برای ثبت تخلفات توسط تیم های گشت پلیس ، تخلفات رانندگی در جاده ها در موارد زیر است: در واقع ، حتی این. نمره گواهی منفی مجازات ها در همان مورد باعث تخلف می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا