بین الملل

ترامپ امروز علیه شبکه‌های اجتماعی فرمان اجرایی صادر می‌کند

به گزارش هیل ، حیل مک مانی در حال صحبت در کاخ سفید امروز به خبرنگاران گفت که وی دستورالعمل اجرایی رئیس جمهور دونالد ترامپ را در رسانه های اجتماعی امضا خواهد کرد. با این حال ، صحبت کردن علاوه بر این ، مفصل نبود. معلوم نیست هنگام عقب ماندن چه کاری انجام می دهید.

پیام ترامپ روز به روز و در عین حال الکل فوتبال خود را. توییتر توییت های اولین رئیس جمهور مریخ را برچسب گذاری کرد. روز سه شنبه ، ترامپ ادعا کرد که صدای جیر جیر در انتخابات ، گویا برای اجرای رأی تقلب شده است ، در کالیفرنیا تقلب شده است. وی دو توییت رئیس جمهور آمریکا اضافه کرد.

من فوراً او را به صدا درآوردم و صدا و سیما برای متهم کردن او ، توییتر و دیگر سایتها و چیزهایی که در کالاهای سبک هستند بر روی ابزارهای اجتماعی می درخشد ، که اثبات آنها را فراهم نمی کند. ترامپ و توییتر را متهم به “بستن ابراز آزادی” کرد و تهدید کرد که این شبکه های اجتماعی را تعطیل خواهد کرد. وی در انتهای توئیت خود نوشت: ترامپ در قدم بعدی قول “عمل بزرگی” در الكل فوتبال داد. “این كاملاً عصبانی است.” من هیچی نخواهم داشت و بعداً “

رئیس جمهور ایالات متحده مانند فیس بوک روز سه شنبه پس از ارسال رای گیری از طریق پست ، پست گذاشت ، اما فیس بوک برچسب خاصی به آن اضافه نمی کند. ارزش توییتر و فیس بوک جزئی از معاملات عطارد در بورس نیویورک اندکی افت کرد.

این اولین باری نیست که ترامپ با Twitterchar مشکلی مواجه کرده است ، اغلب او را به بازیگری و یک شبکه اجتماعی خوب متهم می کند. دستورالعمل های کمیسیون ارتباطات فدرال اجازه می دهد تا روش تفسیر صفحه 230 قانون ارتباطات را تغییر دهند.

2323

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا