استان ها

ترویج فرهنگ تولید محصول سالم با فعالیت‌های دانش‌بنیان و پژوهش‌های كاربردی/ پاسخگوی ۲۹ هزار بهره‌بردار هستیم

مدیر مرکز تحقیقات زنان و محصولات بهداشتی در مصاحبه با آنا گفت:

خبرگزاری ، گروه استانی پیتر ، مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک ثروتمندان و ظرفیتهای شهرستان دزفول با کمک 18 عضو هیئت علمی ، با تخصص آبیاری و زهکشی ، فیزیک خاک و شیمی و فیزیولوژی محصولات ، بیوتکنولوژی ، باغبانی ، مدیریت کشاورزی ، جامعه و عفونت از مارس 2017 در دانشگاه آزاد اسلامی ، دزفول در حال افزایش است.

با تولید سالم محصولات ارگانیک و امنیت غذایی برای سلامت و ایمنی عمومی ضروری است ، ناگزیر این مرکز تاسیس شده علمی است تا آنجا که آنها فعالیت های تحقیقاتی را در زمینه تولید محصولات سالم و ارگانیک به عنوان هدف اصلی خود اعمال می کنند.


** بیشتر بخوانید:

محصولات کمی و کیفی بهتر برای همکاری استراتژیک با کنسرسیوم امنیت غذایی

طرح پیاده سازی ، علمی ، مبتنی بر محصولات ارگانیک برای تولید


از میان پروژه های در دست اجرا توصیه می شود که به کیفیت صدای تولید شده در منطقه ، طراحی صدا و تولید بذر پیاز ، پیاز و نهال سالم در گلخانه برای تولید محصولات برنامه توجه شود. علاوه بر این ، مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به دلیل داشتن پیشرفته ترین فرد کشف شده آماده همکاری با کلیه سازمانها ، شرکتها و کشاورزان منطقه در یک روش تخصصی مشاوره ، خدمات بالینی و تحقیقاتی در مورد آب ، خاک و گیاهان است. . نه

سعید طاهری ، رئیس این مرکز ، در مصاحبه با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا ، به تشریح چگونگی و چگونگی ترک مأموریت ها ، اهداف ، فعالیت ها و دستاوردهای مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی دزفول تحت متنوع ترین محصولات کشاورزی پرداخت. تقریباً 150،000 هکتار از 29،000 کشاورز وجود دارد و کشاورزان به شرح زیر هستند: زیرا آنها برای تولید کود در دزفول خدمت کردند و می توانند از انواع سموم شیمیایی استفاده کنند و هرچه بیشتر در زمین پرستش کنند ، بنابراین لازم است محصول سالم در خدمت تولید این گلدان پروتکل ها باشد. بنابراین ، برای ایجاد ، ارتقا make پذیرش اهمیت فرهنگ سالم مناسب برای تولید محصول در این منطقه ، به مرکز اصلی تعلق دارند ،

وی افزود: برای دستاوردهای این فرهنگسرا 100 هکتار از زمینه های تحقیقاتی دانشگاه و به روشی سالم که شامل انواع محصولات کشاورزی از جمله گندم ، جو ، یونجه ، گندم ، پیاز است و درآمد 760 میلیون تومانی در سال بدست می آید سال اخیر. “

این مقام مسئول اظهار داشت: علاوه بر این آزمایشگاه های تحت پوشش مرکز تحقیقات فرآورده های سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی ، دزفول در زمینه آب زیر خاک و گیاهان ما فعالیت می کند که روزانه انواع خدمات توسعه دهنده را انجام می دهند. نیاز به ضبط کیفیت صدا در محصولات آزمایشگاهی پویا و فعال ایجاد می شود و پاسخ های لازم را با آموزش ارائه می دهید.

مرکز تحقیقات واحد دزفول

رئیس مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در مورد مأموریت های این مرکز گفت: “مأموریت های فعال و در حال انجام برای دستیابی به اهداف مرکز ، برگزاری کارگاه های هنری کشاورزان عادی با فناوری های تولید محصول سالم ، مانند مبارزه با آفات ، بیماری ها و سایر بیماری ها و غیره ، علاوه بر انواع محصولات کشاورزی به هکتار از مزارع تحت مرکز تحقیق مطابق با پروتکل های تولید محصول سالم ، تحت نظارت کارگروه های تخصصی مرکز.

طاهری را نیز قناد می دانند اتحادیه کشاورزان ما برای یادآوری و درک سیستم کشاورزی به منظور نظارت بر اراضی و آموزش فن آوری تولید محصولات سالم به کشاورزان ، امضا کردیم ، گفت: “از ماهیت این سه قدرت ، و مرکز تحقیقات محصولات سالم و ارگانیک ، یکی از بزرگترین مجریان اهرم های اصلی برای دستیابی به اهداف استفاده از پایان نامه های دانشجویی است. ” در سالی که مطابق با اهداف پایان نامه ها مرکز سامسه امتحان شده است.

محصولات بهداشتی مرکز تحقیقات زنان و بتوانند به کار خود ادامه دهند

دزفول در مورد ادامه فعالیت مرکز تحقیقات فرآورده های سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی دزفول توضیح داد که دامنه فعالیت های این مرکز در زمینه های مختلف از جمله راه اندازی کلاس شامل برگزاری کارگاه های آموزشی آدا ، بحث ها ، جلسات عمومی پروژه های تحقیقاتی برای دانشجویان مسن و دکتری و … در این زمان می توانیم درآمد خود را از مرکز به مرکز تحقیقات زنان و محصولات بهداشتی دانشگاه آزاد اسلامی ، افزایش دزفول ادامه دهیم.

اقدامات ضد ویروس کرونا

رئیس مرکز تحقیقات فرآورده های سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: با همکاری مواد و مرکز تحقیقات انرژی این دانشگاه خط تولید ضد عفونی کننده برای مبارزه با مرد جلال راه اندازی کرد.

بر اساس مرکز تحقیقات هانا در زمینه محصولات سالم و ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در یک ساختمان 2 هزار متر مربعی در میدان شهید سوداگر متشکل از 11 کارمند واقع شده است و فضاهای کارگاهی پیشرفته ترین دستگاه های تخصصی مانند PCR ، الکتروفورز و هسته ای چند مقصر هستند جذب ، اسپکتروفتومتر ، فوتومتر ، قاشق محفظه کشت فیلم و یک دوربین دو چشمی.

زمینه های کشاورزی و تحقیقاتی و دزفول پس از حدود 160 هکتار در کرخه هام خرد شده ، سنجر و موقعیت دانشگاهی است که عمدتا به تابستان تاریخ مقاله ، کشت گندم ، ذرت و کلزا اختصاص دارد و توسط کمیته کشت مرکز تحقیقات محصولات سالم ارائه می شود .

بین سه ماشین کشاورزی مورد استفاده شامل تراکتورهای مزرعه ای در مکان های مختلف ، کشاورزی و ابزار آلات بین 3 دیسک ، 3 دستگاه شخم زن 3 ، 3 دستگاه 2 کود و سمپاش استفاده می شود ، ابزار و کارگاه در یک ردیف کار و تبر ، بیلر ، تحریک کننده آن قوی تر است ، و تهمت زن ها ، دو چیز در این کارگاه موافق است.

پایان / 4121/4062 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا