ورزش

تساوی استقلال و پیکان/ شاگردان نکونام بدون یک موقعیت خطرناک! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر بیست‌وسوم امروز شنبه ۹ دی ماه از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، روزبه چشمی، صالح حردانی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، محمد زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، مهرداد محمدی و آرمان رمضانی بازیکنانی هستند که جواد نکونام امروز به بازی گرفت.

ترکیب پیکان

محمد ناصری، سامان نریمان جهان، غلامرضا ثابتی ایمانی، منصور باقری، حامد پاکدل، امیرحسین صدقی، امیر طاهر، علی اکبر رنجبر، محمدجواد آزاده، مجتبی حقدوست، محمدحسین فلاح بازیکنانی هستند که کادر فنی پیکان در این دیدار از آنها استفاده کرده‌اند.

شروع بازی و دقایق بی روح نیمه اول

بازی در حالی آغاز شد که دو تیم بازی پایاپایی را داشتند و سعی داشتند با ارسال‌های بلند به دروازه‌های یکدیگر نزدیک شوند و به گل برسند که این اتفاق نیافتاد و دو تیم در دقایق ابتدایی این دیدار بدون میل به بازی هجومی پیش رفتند.

نجات دروازه استقلال توسط سید حسین حسینی

در دقیقه ۹ بازی بود که پیکانی‌ها با ارسال توپ به روی دروازه استقلال صاحب موقعیت شدند که سید حسین حسینی با یک واکنش زیبا مانع از گلزنی خودروسازان شد تا اولیم موقعیت جدی این بازی گل را در بر نداشته باشد.

گلی که برای استقلال آفساید اعلام شد

بازیکنان استقلال که با حمله به سمت دروازه استقلال به دنبال گلزنی بودند با خطای بازیکنان پیکان متوقف و صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند. آرمین سهرابیان روی ارسال هم تیمی‌های خود توپ را به گل تبدیل کرد اما قبل از آن کمک داور این دیدار آفساید این بازیکن را اعلام کرد تا گل آبی‌های پایتخت مردود شود.

سری که مانع گلزنی پیکانی‌ها شد

شاگردان رضا عنایتی که چشم به ضد حملات در این دیدار دوخته بودند در دقیقه سه با یک حرکت زیبا پشت محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت فوق العاده‌ای شدند. سامان نریمان جهان وینگر تیم فوتبال پیکان شوت بسیار زیبایی را روانه دروازه استقلال کرده که آرش رضا وند در بین راه سر خود را مقابل توپ این بازیکن قرار داد تا توپ این بازیکن راهی کرنر شود.

تعویض اجباری و تساوی در نیمه اول

در دقیقه ۳۸ بازی بود که امیر طاهر بازیکن تیم فوتبال پیکان دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد. با مصدومیت این بازیکن کادر فنی پیکان دست به تعویض اجباری زد. با این حال بازی سرد و کسل کننده دو تیم در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا