ورزش

تساوی کسل‌کننده استقلال و گل‌گهر

به گزارش خبرگزاری اینترنتی، در هفته ششم رقابت های لیگ برتر دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک گل به پایان رسید.

در نتیجه استقلال با 12 امتیاز در رده سوم و گل گهر با 10 امتیاز در رده پنجم قرار گرفتند.

نیمه اول

در ابتدا بازی در وسط زمین بیشتر بود و آن دو به هم پیوستند و به دنبال راهی برای باز کردن دروازه ها به روی یکدیگر بودند.

در دقیقه 15 بازی، محمدرضا آزادی با شوتی که برای موقعیت گلزنی ایجاد شد، ضربه او به دیوار دفاعی برخورد کرد و به بیرون رفت.

این دو در نیمه اول بازی با هم نتوانستند راهی برای به دست آوردن فرصت پیدا کنند و بین دو بازیکن در میانه زمین سروصدا به پا کردند، زیرا استودیوهای یونایتد مجیدی و قلعه نویی در خلق بازی خوب عمل نکردند. فرصت ها.

اولین موقعیت تهاجمی بازی در دقیقه 40 رخ داد و محمدرضا آزادی با ضربه محکمی از محوطه جریمه گل گهر را تهدید کرد اما ضربه ای از بالای دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در نهایت دو تیم برای ایجاد موقعیت تلاش کردند و در کوارتر اول به گل رسیدند اما لذتی نبردند تا این بازی در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

قبل از شروع بازی امین قاسمی نژاد و محمدرضا آزادی به دلیل ممانعت در بازی استقلال و گل گهر به جایگاه یمگا و زستد رسیدند.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم هنوز دو تیم در میانه میدان بودند که نتوانستند کاری از پیش ببرند. بازی بیشتر در میدان مرکزی بود و استقلال در نیمه اول نیمه دوم نتوانست موقعیت خوبی ایجاد کند.

در بازی دقیقه 61 اولین موقعیت هجومی آبی ها در نیمه دوم به دست آمد و جعفر سلمان قرار بود از تک به تک آبی ها با گل گهر دروازه بان گل گهر استفاده کند که ضربه او دفع شد. از طریق حراج گزار

آبی ها در چند نوبت با ضربه کرنر و تهدید کرنر به گل گهر اقدام کردند اما این ضربات نتوانست موقعیت خطرناکی ایجاد کند.

در نهایت استقلال تلاش کرد تا برنده را به ثمر برساند اما نتوانست به گل برسد تا اینکه بازی با تساوی به پایان رسید. این بازی پنجمین تقابل قلعه نویی و فرهاد مجیدی بود که با تساوی به پایان رسید. مجیدی در 4 مسابقه اول خود از این 2 ماشین، همه بازی ها را برد.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا