استان ها

تسریع در اجرای طرح توسعه امامزاده حسین(ع) قزوین

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين از قزوين; حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با حضور در شورای اسلامی شهر قزوین گزارشی از فعالیت های این اداره کل ارائه و اعلام کرد: وقف از نظر ساختاری پیچیده است. شهرداری با این تفاوت که ملک غیرقابل خرید و فروش بوده و مبتنی بر مدیریت دارایی ها و دریافتی های بهره برداری و خدمات نیست.

وی افزود: هر چه درآمد بیشتری کسب کنیم به دنبال تجدید و افزایش اجرای نیت در محل شایستگی و کسب درآمد در محدوده قانون هستیم.

حجت الاسلام مجیدی گفت: شهر قزوین دارای املاک نامحدود است اما درآمد وصف ناپذیر است و با 20 درصد املاک معاف شده استان قزوین درآمدی نزدیک به 700 میلیارد ریال است که ارزش آن در نیست. ریال برای کسب درآمد از این زمین.

این مسئول پیشرفت بیشتر پروژه پیشرفت امامزاده حسین را نشان داد و خواستار سرعت کمی و کیفی بر اساس این طرح شد و همچنین ادامه داد: طرح امامزاده حسین نه تنها کارکرد مهریه نیست، بلکه طرحی است که در آن عامل جامعه شناسی است. و از تخریب شرایط اطراف متوجه نشد که در سالهای تصویب این پروژه، موقوفه توانایی ساخت امکانات رفاهی و رفاهی مانند مرکز مسافرتی، پارکینگ و سایر امکانات رفاهی را داشته است، اما به دلیل امامزاده حسین. اعتلای گواهینامه استان قزوین است که با نگاه استانی و برون به آن دیده شد و وارد این پروژه شدیم و امیدواریم با همکاری، حمایت و پشتیبانی، سرعت کمی و کیفی این پروژه را افزایش دهیم. مشارکت در اجرا موضوع نهادهاست.

46

دکمه بازگشت به بالا