اجتماع و خانواده

تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس در منطقه 13 تهران

تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در منطقه 13 تهران.

بخش اعظم منطقه دهم با گزارش مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در منطقه 13 به نام لاله های سمی دستور اجرای این مراسم را برای ساخت یادمان این شهدا در پارک سیمرغ صادر کردند.

به گزارش تی تی آنلاین، سیزدهمین شهرداری پیشرو روابط عمومی منطقه، دکتر. علی احمدی شهردار منطقه 13 با بیان اینکه تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای گمنام در برکت سیزدهم است، افزود: این عزم یک منطقه شهرداری متعلق به ارتش است که به درستی سنگر مقدس دگم باشد.
وی با اشاره به هماهنگی جلسات در محل تشییع منطقه شهدای گمنام افزود: در این جلسات هماهنگی و برنامه ریزی لازم برای داشتن این آرایش منظم و باشکوه با حضور جمعی از نمایندگان شهرستان صورت می گیرد.
شهردار منطقه ادامه داد: در حال حاضر عملیات ساخت یادمان این شهدا در پارک سیمرغ به همت معاونت فنی و خدمات کشوری منطقه آغاز شده و پس از تشییع و تدفین به پایان می رسد.
دکتر. علی احمدی پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس روز پنجشنبه 16 دی ماه وارد محوطه شهرداری منطقه 13 شد و با برگزاری مراسمی در مسجد صاحب الزمان (عج) وداع کرد. این شهدای گمنام ساعت 9 صبح روز جمعه 8 دی ماه از مسجد انصارالحسین واقع در خیابان پنجم نیروی هوایی به خاک سپرده می شوند.
شهردار منطقه 13 با دعوت از شهروندان تهرانی برای شرکت در این مراسم، حضور وی را فرصتی برای تجدید احترام به شهدا، امام و دولت خواستار شد.
دکتر. علی احمدی خط هشدار داده است: بی شک در پیروی از راه و مکتب شهدا با پرسش ها و خشم های فراوانی مواجه خواهیم شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا