حوادث

تصادف شبانه جان ۵ نفر را در تکاب گرفت

آفتابنیوز؛

سروان سعید روز سه شنبه یارواردی اضافه کرد: این حادثه رانندگی در 8 کیلومتری 8 ظهر روز گذشته در محور بیجا ، حوالی قرخلو تکابیا از این شهر رخ داد که در حال تمام شدن است و یک ماشین و یک کامیون را با یک ماشین سامانا بدست آورد. آن ضربه سختی زد و پنج نفر را کشت.

یک نماینده برای شاهینداج ، جاده تکابیا در این مورد اظهار داشت که به دلیل بی احتیاطی راننده راننده اتومبیل هیوندای و سه سرنشین رخ داده و راننده و همچنین خودرو سامانا هیوندای به دلیل شدت جراحات وارده درگذشت. در ابتدای راه ، و شما ارابه او بودید ، و توسط شهدای تکابیا منتقل شدید ، یا توسط بیمارستان ، جایی که او بود ، به شدت مجروح شد ، گزارش شد که وضعیت وی شایع است و وخیم ترین است.

سروان یاروردی بالاتر از آن یک مسابقه است و به دلیل سرعت زیاد پس از سبقت گرفتن از مصرف کننده اتحادیه اروپا ، از تکابیا به بیجا در حال مسافرت بود ، با اتومبیل سامانا روبرو شد که یکی از ساکنان روستاهای تکابیا و جاده بیجا ، عبادت کنندگان آن بودند. آنها وقتی در حال ضربه شدید بودند در راه بودند و باعث یک تصادف رانندگی خون تکابیا شدند.

وی افزود: آنچه در رانندگی از طریق بی احتیاطی از بین می رود ، سریع و خارج شدن از کامیون باعث می شود ماشین و در حال دویدن سبقت از دلایل اصلی این پرونده باشد.

Takabia ، با 81،000 نفر ، در انجمن جنوب غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا