فرهنگ و هنر

تصاویر جدید از حرم علوی به مناسبت میلاد امام علی (ع)

به مناسبت تولد حضرت علی (ع) در ستاد مرکزی مناطق متولد اتبار از دیگر مناطق دارای پیشرفت و ارتقا تصاویر جدید از بازماندگان ، که بر اساس هنرمندان و مهندسان ایران ساخته شده است. معبد علوی در شهر نجف عراق واقع شده است.

به گزارش تی تی آنلاین از روابط عمومی برای بازسازی ستاد مقدس خانه عالیات ، خانه امام علی ، عطش (ع) از زمان های بسیار قدیم شناخته شده است برای حدود 200 سال ، یعنی بدون هیچ برنامه ای. با این حال ، طرح حضرت زهرا (س) و تشنگی (ع) ، این خانه بیش از 20 برابر گسترده بود. -شهید قاسم سلیمانی که این پروژه با کمک یک ایده ، معتقد است که “اجرای این پروژه منجر به تجدید ارتباط حضرت فاطمه (س) ، حرم علوی و یک حافظه شده است که راه بانوی مدینه را مسدود می کند.”

ستاد بازسازی حرم مطهر علیات معتقد است که بسیاری از مذهبی و مدنی ، که منجر به توسعه شاخص های حرم امام علی (ع) شد ، عطش (ع) به عنوان یک پروژه منحصر به فرد در جهان اسلام است. اولین ویژگی این طرح ارتقا the سطح رفاه خدمات مسافرتی است. فضاهای مختلف اشغال و اجرای مختلف در مراسم ، مناسک و اسکان هزاران نفر از اربعین در این فرصت ها فراهم می شود تا فضای معنوی مناسبی برای محبت به اهل بیت عطش (ع) فراهم شود. علاوه بر توالت های عمومی برای نجات فضاهای معنوی هر یک از حمام ها که در زمان های گذشته در میان هموطنان اربعین ما زائر بودند ساخته شده است

ویژگی دوم از کف و حضرت زهرا (س) ، سیستم است. برنامه ویژه ای برای نامگذاری برنامه توسعه عطش حضرت علی (ع) برای معبد ، و نام منطقه تشنگی حضرت زهرا (س) و شاخص سوم. رهبر در تحقق شعارهای اصلی انقلاب در منو از ویژگی های بارز این طرح است.

کمک های مردمی و نذورات آنها برای اجرای پروژه چندین سال در این کشور سود می برد ، اما مجبور بودند بهترین مواد را از داخل ایران با کمترین هزینه خریداری کنند. این بدان معنی است که آرزو می کند خیرخواهان ما که به چرخه اقتصادی کشور بازگشتند ، برکت دهد.

ابرقهرمانان اسلامی ایران به یکی دیگر از ویژگی های برنامه توسعه مهارت پناهگاه علوی تحریک می شوند. فضای باز و معبد حضرت زهرا (س) ، آنچه در خدای آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد و میلیون ها گردشگر از سراسر جهان را به روز می کند ، این یک موزه ایران و مهندسین معماری و کنترل اسلامی در خانه مقدس ایران است.

صحن حضرت زهرا (س) ، زیربنای نزدیک به 220،000 متر مربع ، یکی از مهمترین قسمتهای توسعه و سازماندهی حرم امام علی (ع) است و پروژه ساخت چهار طبقه است و دارای تعداد زیادی است مسافران علاوه بر این ، فضای سبز باز نیز در این طرح در نظر گرفته شده است.

این پروژه توسط قطب غربی امام علی ، عطش (ع) اجرا می شود كه از منطقه حدس می زند صفا “و میزبان امام الدین عابدین عطش (ع) است. در پایان از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند در تلاش برای ستاد T اتبار به عنوان عوامل اجرایی.

معبد امام علی (ع) ، تشنگی (ع) و موزه اسلامی ایران ، مهارت های هنرمندان و مهندسان ایرانی است

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا