بین الملل

تظاهرات سراسری و کرونا اقتصاد آمریکا را فلج کرد/ تقلای ترامپ برای فرار از رکود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، از آنجا که ایالات متحده به عنوان منبع اصلی حلقه در جهان ، اعتراضات سراسری را که در پاسخ به قتل این میدان به وجود آمده بود ، تضمین کرد ، جورج توماس ، مرد سیاه پوست توسط پلیس بود. این یک بحران دیگر برای کاخ سفید ایجاد کرد. این گزارش پیش بینی می کند که دفتر بودجه کنگره در دو سال آینده همچنان بسیار مهم خواهد بود ، اقتصاد آمریکا حداقل تا 10 سال آینده عواقب آن را خواهد داشت.


بیشتر بخوانید:

اوقات فراغت 40 میلیون نفر در ایالات متحده حقوق و ترامپ


اعتراضات سراسر کشور به تأثیر بیهوده سرمایه داری آمریکا

براساس این گزارش ، تخمین زده می شود که تا سال 2030 ، اقتصاد ایالات متحده رشد کرده است ، با این حال ، هیچ یک از این موارد را مجاز نمی داند ، آنچه از 15.7 تریلیون دلار که معادل 3.5 درصد تولید ناخالص داخلی معادل 5/5 درصد تولید ناخالص داخلی است ، بالاتر از آن زمان است ، در تمام توانش. فیلیپ Swagel ، رئیس دفتر بودجه کنگره ، نوشت: “طولانی شدن تعطیلی تأثیر زیادی بر درآمد و هزینه شهروندان آمریکایی و تغییر روند جریان سرمایه داری دارد.”

بیکاری در ایالات متحده

افزایش بیکاری در ایالات متحده

وی با تأکید بر اینکه اکنون برای 40 میلیون آینده آمریکایی فاقد تاج اولیه است و افزود: “با تعداد قابل توجهی از افراد بیکار روبرو خواهیم شد که واقعاً عالی است. این وضعیت ادامه دارد: اگر فقط در چند ماه باشد ، ما شاهد اهمیت رشد اقتصادی خواهیم بود.

آنچه باید در نظر داشت این است که 29 میلیون آمریکایی همچنان از غذاهای پر کالری دریافت می کنند و روز به روز بر تعداد بی خانمان ها افزوده می شود. این امر برای بسیاری از موارد شناخته شده است ، قادر به ایجاد تصور از تاج و تخت ایالات متحده و ادامه تظاهرات سراسری از ویژگی های اصلی دوره سرمایه داری اقتصاد بود. این سیستم در اولویت قرار دادن سرمایه داری و اقتصاد ، رکود جهانی است ، به عنوان چنین ساختاری که با روشی متعارف کارآفرینی ساخته شده و حمایت لازم از همه تلاش های رئیس جمهور در تلاش برای دونالد ترامپ و بیکاری 6 میلیون نفر است. دادن.

اقتصاد ایالات متحده که در سه ماهه نخست امسال 5 درصد کاهش یافته است ، 37.7 درصد سقوط پیش بینی شده در سه ماهه دوم ، بدترین عملکرد در این زمان اقتصادی تاریخ آمریکا است.

در 10 سال گذشته و احساس اضطراب Cronavirus بدون تورم 16 هزار میلیارد دلار هزینه داشته است که پیش بینی می شود در سالهای آینده درد و قدرت خرید سرمایه گذاری تجاری را کاهش دهد. این آسیب بیشتر ناشی از سفر به نزول آمریکا است که انتقال قیمت انرژی را کندتر و کندتر کرد.

او باید این موارد را جبران کند؟

در گزارش از دست دادن حجم اقتصاد در ایالات متحده پس از شکایت در سراسر کشور روزنامه روژ فاضلیاد گزارش داد که اعتراضات و ناآرامی های سراسر کشور می تواند از نظر میزان خسارت ناشی از اعتراضات در لس آنجلس منجر به پیامدهای مالی شود. سال 1992 با درجه ای قابل مقایسه نیست که خشونت و نابودی شرکت های دولتی و خصوصی دارای سکته بزرگی است ، تا پایان هفته بازار ایالات متحده.

ایالات متحده ممکن است منجر به قتل سیاهپوستان شود

ایالات متحده در سراسر سقوط کرد

براساس این گزارش ، شرکت های بیمه از ارزیابی صحیح صدمه وارد شده به بخش تجاری ایالات متحده ، از کار درست خودداری کرده اند ، زیرا می بینند که آنها منتشر شده اند. در آینده پس از پایان وزش باد طوفان و آمار دقیق می تواند قسمت پنجم تخمین را بیش از هر چیز از دست بدهد و شرکت های بیمه برای انجام وظایف خود عمل کنند و کشورهای اعتراض سراسری در ایالات متحده آمریکا گذشته گذشته را آشفته کرده اند و چیزها ، این جوامع به نظر می رسد نمی خواهند نتیجه بگیرند. توجه به آنها را در نظر بگیرید.

مرکز آماری تحقیق در یک عضو در ایالات متحده برای این ژورنال “تظاهرات مدنی است که به طور کلی بیمه شرکت ها را شامل نمی شود و مسئولیت اقدامات انجام شده در زمینه قرارداد و بازرگانان است.” کالاهایی که توسط شورشیان شبانه نیز تحت پوشش بیمه قرار گرفتند. شرکتها

وی افزود: تحقیقات این مرکز ، حدود 40 درصد از شرکتهای کوچک و متوسط ​​آمریکایی فعالیت خود را در اعتراضات سراسری آمریکا متوقف کرده اند. این شرکت ها در زمانی که به دلیل تاج شیوع بسته شده بود ، بسته شدند و اکنون اعتراضات سراسری یک چالش بزرگ است. این چالش زمانی تشدید می شود که بیشتر شرکت های بیمه می دانند کسری بودجه سالانه ، مطابق با مقادیر آنها ، و سپس باعث می شود تا DOUBTS در مورد جبران خسارت شغلی جبران شود.

شرکت های بیمه از بیماری فرار نمی کنند ، بار خسارت تاج ناشی از آن ، از جمله سهولت میلیون ها آمریکایی ، و اکنون دارایی های خصوصی و عمومی در اعتراضات و غارت در سراسر کشور به یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

الکسی چرنیایف ، یک محقق آمریکایی گفت: “هیچ منبع دیگری به غیر از بیمه نمی تواند پرداخت کند برای جوامع آسیب دیده. بازرگانان آمریکایی در اعتراضات سراسری به سر می برند و شورش ها را می یابند ، اما شرکت های بیمه برای پرداخت خسارت می توانند.”

توسعه دهنده ورشکسته آمریکایی ها تلاش کردند قاب کنند

در سالهای اخیر ، رئیس جمهور آمریكا برای تقلب اول آزمایش كرد ، دو جانبه و نادیده گرفتن همه میثاقهای پیوند نژاد با تلاش بسیاری از دولتها و مخاطبان بین المللی قبل از اینكه به اقدامات و تحولات آنها مانند افتخار جنبش و تظاهرات سراسری اعتقاد داشته باشد ، حاصل شده است. این ضربه ای به فرهنگ کشور زد.

ترامپ

رئیس جمهور دونالد ترامپ

سیاه برای حفظ ترور هولناک از تلاش های کارل اورف که او با یک ورشکستگی ترامپ به مشتریانش سوخته بود ، سیاه است. مردانی که این همه کارها را تا زمان بازگشت رشد اقتصادی این کشور در اقتصاد ایالات متحده انجام داده اند و می توانند مسائل را سامان دهند. افتخار 6 میلیون نفر در ماه های اخیر ، وی مجبور است از بیمه بیکاری استفاده کند ، بالاترین نرخ بیکاری در اقتصاد ایالات متحده در سال 1960 است.

علاوه بر این ، ترامپ تلاش کرد سیستم تعرفه ها را در اقتصاد ایالات متحده احیا کند و همین امر باعث شد تا کشورهای مختلف به جنگ و تعرفه های تجاری ، اتحادیه اروپا و چین منجر شوند. او در هنر و اقتصاد بود و تعرفه داخلی برای کسانی که از جنگ حمایت می کنند در جوامع تعرفه ای تعریف نشده بود که دلیل انجام آن نمی تواند باشد بلکه ناشی از رکود است و شکوه بیماری مداوم ترامپ کشور در سطح کشور است ، تا ما را از آگریکولا و آپیوس بیرون بیاورد.

رئیس جمهور فقید ایالات متحده اظهار داشت که برای اقتصاد ایالات متحده در اقتصاد جهانی بهتر است. وی در حساب توییتر خود نوشت: “من بزرگترین اقتصاد جهان در ایالات متحده را ساخته ام همیشه بهترین اقدام است. من این کار را می کنم؟

بیش از 40 میلیون نفر در نتیجه سهل انگاری ، مدیریت افتخار ترامپ شغل خود را از دست داده اند و ناآرامی های اخیر بحران اقتصادی کشور را تشدید کرده است.

تا پایان سال 2019 میزان بدهی به 23 هزار میلیارد ، 147 میلیارد و 143 میلیون و 30 هزار دلار رسیده است.

علاوه بر این ، اساساً به دلیل پایان ماه دسامبر ، یک چت چت شهروند آمریکایی 70.094 دلار تا 187.386 دلار هر بدهی مالیات دهندگان آمریکایی است. تقسیمات گسترده طبقاتی ، بی خانمانی و انباشت ثروت در دست یک گروه خاص ، بیکاری و ضرر شغلی در ایالات متحده را تشدید می کند ، در حالی که سالها امپراطوری ترامپ در اقتصاد آمریکا چیزی جز بدهی ، مردم و اقتصاد نبوده است. آنها به صورت بدهی زندگی می کنند این واقعیت برای اقتصاد مبتنی بر بدهی ، هنگامی که شغل خود را از دست می دهد ، و در صورت از دست دادن خریدهای وی ، مهم است. آنها به طور کلی کار می کنند

یک ساختار اقتصادی که می تواند کار کند و نیازی به پرداخت ماهانه هوا ندارد ، افزایش می یابد و جان خود را از دست می دهد تا سرانجام از هم پاشیده شود. البته آن دولت ایالات متحده آمریكا كه وظیفه اش براساس دستور بدهی كل اقتصاد است ، آنها نمی پذیرند.

پیام انتهایی / 4106/4033 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا