بین الملل

تظاهرات هزاران صهیونیست علیه نتانیاهو در قدس

هزاران صهیونیست امشب (یکشنبه) با تجمع در مقابل کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) خواهان برکناری نتانیاهو و دستیابی به توافق درباره تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی شدند.

به گزارش تی تی آنلاین، خانواده اسرای صهیونیستی شامگاه یکشنبه به منظور انجام تظاهرات در مقابل ساختمان کنست در حال حرکت به سمت قدس اشغالی هستند. آنها خواستار برکناری کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و انعقاد تبادل اسرا هستند.

خانواده‌های اسرای صهیونیستی مدت‌هاست که با انجام تظاهرات پیاپی خواهان برکناری کابینه نتانیاهو و دستیابی به توافق درباره تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی هستند.

پلیس رژیم صهیونیستی برای مقابله با این تظاهرات در حالت آماده باش قرار گرفته است.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش کرد پلیس برای متفرق کردن معترضان وارد عمل شده است.

«یائیر لاپید» رهبر مخالفان نتانیاهو با حضور در این تظاهرات گفت تنها چیزی که برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی مهم است این است که در قدرت بماند و به صندلی ریاست بچسبد.

وی تاکید کرد برگزاری انتخابات زودهنگام هرگز موجب فلج شدن رژیم صهیونیستی نخواهد شد و این رژیم در حال حاضر فلج است.

لاپید خطاب به نتانیاهو گفت جنگ با حماس، تبادل اسرا، جبهه شمال و کابینه با رهبری او فلج و شکست خورده است.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا