ورزش

تعجب مسئولان فوتبال ایران از تصمیم طارمی و خشنودی سرمربی پورتو! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

با توجه به آماند و مطابق با آن ، این عدم حضور مهدی طارمی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران است ، زمانی که او یکی از حوادث بوسنی بود که شما به آن توجه می کنید و پرتغالی که طی روزهای اخیر طومار را از وسط ایران برد. در تیم ملی در لیست اعلامیه مقداری طبق رسانه پرتغالی ، که خود کرم است از تیم ملی ایران استعفا داد.

در روزنامه معتبر پرتغالی “رکورد” درباره نتیجه مهدی طارمی امروز در این پوشش کار کرد.

او رکورد “تیم ملی در تارما با ایران را نوشت پورتو دیگران از آنچه هست این در تمام این ذهنیت است ، و او تیم را هدایت می کند تارما مطمئن تر از این است که اصول اصلی با هم کار کنند. نزدیکتر معاملات. و آنها برای دیدار با یک جفت در آخرین آمدند پرتومینس “او گل زد.”


تصویر مهدی طارمی روی جلد روزنامه فیلد

روزنامه “اوجوگو»همچنین در مورد گزارش دهید طارمی پیام این روزنامه تأكید كرد كه او در تلاش است تا WORM را متقاعد كندسرجیو o Conceiçدر مربی پورتو تیمی که او در ایران جمع کرد.

اوجوگو “در پورتو ، مهاجم دراگان اسکاتلندی دعوت نامه ای که من از او خواستم ، سریعتر به دوستی بوسنی ، مختصات پورتو. این تصمیم دارد لذت o Conceiç شده است؛ اما توسعه دهنده و توسعه دهنده مقداری “این با مقامات ایرانی پیگیری شده است. “

این روزنامه ادامه داد: “تارما ، نزدیک به پنجره نقل و انتقالات تابستانی با مجموع 6 میلیون یورو تیم.” ریوآوه به همین دلیل ، او از راه دور استخراج شد ، و پاره شد ، یعنی یک انتهای 9 بازی انجام شده ، با این حال، اما هیچ کدام رقابت در ترکیب اصلی نیست. در این شرایط ، مهاجم 28 ساله امیدوار است این تیم کادر فنی را در اتاق ثابت کند تا تعهد خود را نسبت به چله نشان دهد و ارزش حضور در یک جلسه را نشان دهد فابریل “در کلاس سوم ، اما او جام حذفی را دارد.”


گزارش مهدی طارمی در روزنامه اوجوگو کشور پرتغال

به گزارش خبرنگار ، با این حال ، بیشتر از دراگان اسکاتلندی سرمربی تیم ملی فوتبال در ایران به طور مستقیم و شفاف در مورد آن صحبت نمی کند و برنامه خود را اعلام نمی کند.

تیم ملی فوتبال ایران به تیم ملی می رود تا فردا پنجشنبه سارایوو در بوسنی بازی کند هرزگووین در ادامه می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا