ورزش

تعطیلات قطعاً به تیم ما ضربه می‌زند/ادامه جوانگرایی در مس رفسنجان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد ربیعی شنبه شب در نشست خبری پس از جدایی تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: هر دو تیم خیلی زحمت کشیدند.

او هفته گذشته آلومینیوم را برای شکست پرسپولیس نشان داد و افزود: در بازی امروز در نیمه اول همه چیز را در اختیار داشتیم. اگر وسط را به دو قسمت تقسیم کنیم، در نیمه دوم، نیمی از بازی با ما بود و نیمی از بازی با حریفمان بود. در 5 دقیقه آخر هم موقعیت ها را از دست دادیم.

در ادامه آمده است: فکر می کنم این بازی از زمانی که اولین بازی رسمی در این پردیس برگزار شد، بسیار سخت خواهد بود. ما در زمین خود را با این شرایط وفق داده ایم، اما اخیرا و بیش از 5 روز پیش با فولاد بیشتری بازی کرده ایم.

ربیعی افزود: در پدیده گیم پلی که اینجا مورد توجه قرار نگرفت، برنامه های ما کمی دیرتر بود. همه می‌دانند که تیم‌های من کمی کندتر هستند، اما امروز آنها بسیار امیدوارکننده بازی کردند، اما در چند روز گذشته، درست مثل دو سال گذشته، بسیار خوب کار می‌کنند.

من در کنار بازیکنان جوانم هستم

سرمربی هوایی رفسنجان با اشاره به جوانان تیم او ادامه دارد: ما یک برنامه بلند مدت داریم جوانان ادامه هید. امروز هم از بازیکنان امید 2 استفاده کردیم.

پیشرفت: ایستادن در کنار امثال مجید نصیری و یونس اکبرپور، علی زارا نیز با بازی امیدوارکننده ما پا به میدان گذاشته است. این نشان دهنده برنامه است جوانان آیا برای ماست؟ نصیری هفته گذشته وارد زمین شد و از دست داد اما باز می من می گویم من در کنار آنها خواهم بود: اینها مردان این باشگاه خواهند بود. اگر امروز فرصت داشتم قطعا از علی اکبر صادقی لذت می بردم. مدتی طول می کشد تا با میانگین پایین شرکت های ما سازگار شویم.

ربیعی در پاسخ به این سوال که آیا با باخت این تیم لیگ را قطع کنیم یا خیر، گفت: برخی کنفرانس ها در نشست خبری قابل رسیدگی نیست، چون بحث عمومی است، اما ما روی این موضوع کار می کنیم. ” با سپاهان 27 و با فولاد خوزستان 10 بازی کردیم. 2 بازی متوالی خانگی مقابل فولاد و سپاهان انجام دادیم. این رقابت ها در لیگ برتر چشمگیر است.

سرمربی رفسنجان جامپری گفت: باید 4 تا 5 بازی طول بکشد تا لیگ برای هر تیم ضروری شود. در خط عقب، در مرکز و در خط حمله، 60-70 درصد شرکت های ما نسبت به پارسال تغییر کرده اند، اما قطعاً سال آینده تغییر نمی کند. 80 درصد بازیکنان ما قراردادهای بلندمدت دارند، اما سال گذشته می خواستیم این شرکت ها را حفظ کنیم، اما امسال به دنبال بیمارستان هستیم.

نقد عکس برابر العمل نشان نمی دهد ام

آمده است: محمدی آنلاین، تیموری، منشا، توکلی، مجید علیاری و… همه بازیکنان ما با هم بازی و هماهنگی می کنند. از آنجایی که می خواستیم به بهار برگردیم، بازی دوستانه ای با پیکان داشتیم که بازی نکردیم و تیم ما کم بازی است.

وی ادامه می دهد: در این بازی از نظر کیفی شرایط خوبی داشته ایم و بازی بعدی ما سخت خواهد بود و این جشنواره برای ما آزاردهنده خواهد بود اما برای بازی بعدی آماده خواهیم بود.

ربیعی گفت: خوشحالیم که بازی امروز مقابل رفسنجان برگزار شد. این تیم متعلق به شهرستان رفسنجان است و من افتخار می کنم که با این تیم کار می کنم زیرا این تیم دو سال پیش به اینجا رسید.

“او کسی است که انتقاد می کند” العمل من آن را نشان نداده ام. حضور مش در لیگ برتر باعث افتخار است چرا که اگر این ورزشگاه و سایر ورزشگاه ها در دسترس نبود، آماده نبود. اینها اتفاقات خوبی است که در لیگ برتر رخ داده است. ما مهمان هستیم در حالی که خالصانه خدمت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا