اجتماع و خانواده

تعطیلی بوستانهای شهریار در روز طبیعت/اعمال قانون برای متخلفان

و فرماندار در پاسخ به شهریار در خارج از شهر ، و ماهیت روز تجمع در آنها ، و نه به روابط بین شهروندان و صبر دورهامر برای ماندن در خانه ، برای بسته شدن یک روز ، به ماهیت چیزهایی که به پارک های شهریار گفته شد.

نورالله طاهری تی تی آنلاین در گفتگویی؛ وی از آخرین شیوع ویروس کرونا و محدودیت های طبیعت در این شهر از Word در مورد آخرین وضعیت شهر شهریار می گوید: آخرین مقامات پزشکی از مردم در شهرستان شهریار پذیرفته شده است.

وی افزود: از طریق جلال اعلام شده توسط ستاد ملی مبارزه با فساد در تاریخ 1 آوریل در شهر شهریار اعمال می شود ، سفر “از” و “به” شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است. ممنوعیت ترافیک شبانه KK بعد از ظهر تا ساعت 3 بامداد در شهرهای قرمز ، نارنجی ، زرد و شهرهای آبی و نارنجی ادامه دارد ، 3 و 4 گروه شغلی محدودیتی ندارند. همچنین برخی از سفرهای غیر قرمز بومی اتومبیل با تمام شهرها مطمئناً 24 ساعت جریمه می شوند.

وی گفت: “من آماده هستم که واکسیناسیون به طور جامع انجام شود ، هیچ راه حل دیگری برای کنترل گسترش کرونا وجود ندارد علاوه بر همکاری و پشتیبانی مردم و رعایت پروتکل های ایمنی ، و این خواستار این است که مردم عزیز کشور شهر مانند گذشته جدی باشد. “تمام پروتکل های ایمنی را دنبال کنید.

و بیش از شهریار شهریار تأکید کرد: طبیعت تمام مراکز تفریحی و گردشگری را بهمراه پارکهای شهر جمع کرده و شهریار ممنوع است زیرا این امر خلاف قانون است. نگه داشتن شهروندان برای حفظ سلامت بیمار چند سال پیش آنها به دنبال فتح بودند که به عنوان جامعه جامعه و شرایط فاصله پروتکل ها و همکاری و مشارکت یک ناظر پر از کار است. خانه مطمئناً در دنیای واقعی می تواند راهی موثر برای از بین بردن زنجیره ویروس کرونا باشد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا