استان ها

تعطیلی دستگاه های اجرایی اصفهان و ۹ شهرستان در روز چهارشنبه

منصور شیشه فروش در مصاحبه با تی تی آنلاین ، با اشاره به دفاتر اجرایی کشاورز آسپادانا ، نجف آباد ، شاهین شهر ، مبارکه ، خمینی شهر ، لنجان ، فلاورجان ، برخوار ، کاشان بیدگل اورن ، روز چهارشنبه گفت: آلودگی هوا ، شرایط و پیش بینی لجبازی و افزایش قدرت غلظت آلاینده های هوا ، آنها نشان دهنده کاهش دما و دمای وارونگی و تصویب نیاز کمیته شرایط آلودگی هوا در آسپادانا استان و کاهش چگالی و سطح تماس با شکلات و بهداشت عمومی است که به موقع به دستگاه های اجرایی در آسپادانا 9 شهر را بست.

وی افزود: به عموم مردم توصیه می شود از مسافرت های غیرضروری با تردد خودرو خودداری کنند. استفاده از افراد و عدم ورزش و فعالیت بدنی و رعایت آلودگی هوای خارجی ، بهداشت و پروتکل های بیماری عروق بیماری کرونا قلب نیز توصیه می شود.

مدیرکل مدیریت کارهای استانی آسپادانا با اشاره به اینکه کشاورز شامل بانک نیست ، اظهار داشت: اینرسی تولید گچ و آجر آتش سوزی ، کاهش فعالیت و صنایع از لیست آلاینده های زیست محیطی و اجرای قانون تردد خودروهای دودی ، کامیون و موتور سیکلت آنها نظارت مستمر و معاینه فنی بر روی منابع آلاینده سیار ندارند و آلودگی های غیر آلاینده و رعایت حفاری های داخلی و جلوگیری از فعالیت های سوزاندن زباله و تعطیلات آخر هفته به جریان اصلی تبدیل شده است.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا