حوادث

تغییرات اقلیمی عامل تشدید بلایای آب و هوایی در ۲۰۲۰

نتایج مطالعه نشان می دهد که: تغییرات آب و هوایی علت رشد بلایای هوایی در سال 2020 بود.

به گزارش تی تی آنلاین ، مطالعات نشان می دهد که 10 ضرر در یک فاجعه آب و هوایی فاجعه بار در جهان حدود 150 میلیارد دلار است که یک افزایش است ، بنابراین در طولانی مدت نسبت به سال 2019 تأثیر طولانی مدت بر گرم شدن کره زمین ادامه دارد.

همچنین ، در این رویداد ، و این حوادث فاجعه بار ویرانگر که منجر به مرگ هوا حداقل در بخشی از طریق بیش از 3500 نفر و 13.5 میلیون نفر دیگر شد.

از استرالیا در ماه نوامبر طوفان های ویرانگر آتش سوزی در ژانویه ، بسیار سنگین ، بسیار بالاتر از هزینه واقعی فاجعه های هوایی ، زیرا فعال تر ، خسارات بیمه ای را شامل نمی شود.

و با توجه به بررسی کمک های مسیحیان در سال ، “هزینه سال 2020 ، سال تجزیه آب و هوا را محاسبه کنید” ، ارزش این را دارد که بار ملت های فقیر را خرج کنید.

این گزارش با استناد به مطالعه منتشر شده در لانست نشان داد که تنها چهار درصد خسارت اقتصادی ناشی از شرایط جوی شدید در کشورهای کم درآمد ، قطعاً تحت پوشش بیمه قرار دارند ، در حالی که این رقم برای کشورهای پردرآمد 60 درصد است.

تی تی آنلاین شواهد امروز ژاپن را نشان می دهد ، حوادث شدید آب و هوایی ، دیری نگذشته که انسان ناشی از عملیات گرمایش جهانی منشا آب و هوای زمین است. اما دستیابی به قدرت بیشتر از یک قرن ، و بارش داده های دما ، داده های ماهواره ده ها سال ، همراه با طوفان باد ، و سطح دریا افزایش یافته است ، درجه حرارت در محل باید سطح اسکندریه باشد ، “من در همه موارد تصویب می کنم ، برای به دست آوردن آنها.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا