ورزش

تغییر عجیب بودجه فصل آینده ذوب‌آهن، دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟+اسناد

براساس گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا در جلسه سالانه اعتراف مرگ آسپادانا امروز نیز برنده شد ، جایی که بودجه پیشنهادی سال 1400-1399 و اختلاف در مقایسه با سال گذشته تصویب شده است.

با توجه به نامه ارسال شده به اعضا و متحدین بودجه تهیه شده توسط دفتر اسناد رسمی و پسر ZOB ahan خبرگزاری هانا ، منتظر این تغییر مهم باشگاه اصفهانی هستیم. و قایقرانی در مورد بحث دریا درباره این پیشنهاد برای بودجه ذوب آهن ، اینکه این کارخانه توسط کارخانه تأمین کرده است ، 50 میلیارد تومان وجود خواهد داشت ، اما به اندازه آن نیست ، در واقع ، این از روشن است که از نظر توافق خواهد شد. سال گذشته ، این مبلغ بسیار ارائه می شود ، اما در بین 25 میلیارد تومان در میان است.

جالب اینجاست که کمبود زمان آخرین بار ، به دلیل اختلاف نظر با کودک ذوب آهن ، از بودجه در مقابل بودجه پیشنهاد شده است. از این رو مهم است ، در این مکان تخصیص بودجه آمدن مبلغ 44 میلیارد تومان برای سال ، پیشنهاد شده محتوای بزرگسالان است ، که این به دلیل ضعف در مسافتی است که در این فاصله در انتظار نتایج تیم در این دوره با شور و نشاط تازه است. برای اینکه در تیم فوتبال بانوان ، مبلغ 2 میلیارد تومان طرح الهی است ، این است که مقدار یک تناسب اندک و خوب است.

یکی از تحریم های غیر منتظره بودجه پیشنهادی ، کاهش تعداد تیم هایی است که 19 تیم از این باشگاه را پوشش می دهد و تیم های پیگیری و میدانی ، فوتبال استان های جوان ، بسکتبال جوانان بزرگسال ، تکواندو ، زیر والیبال شطرنج آقایان و بانوان و زنان در تیراندازی با کمان از بین می روند. محصولات بسکتبال به ویژه محصولاتی که به لیگ برتر بسکتبال صدمه می زنند حذف می شوند و این تیم قدیمی ترین تیم ها است.

407،000 دلار از پست های فولادی مرگ فصل گذشته AFC منچستر یونایتد را به خدمت گرفت و فصل بین المللی را پشتیبانی نمی کند. اکنون جواد محمدی جدید جدید ، مدیرعامل فعلی e-ahan ZOB 100 میلیارد بدهی این باشگاه را فاش کرد که در این حالت فقط 7 میلیارد و 500 میلیون تومان در نظر گرفته می شود. محمدی و سعید آذری ساکت بودند و در پاسخ به نمازهای البته البته ادعای سابق که مدیرعامل قادر است تأمین کند ، به عنوان وسط فدراسیون فوتبال کشور تعیین کننده زمان است. سپاهان و ذوب آهن مشکل جذب بدهی بازیکنان را ندارند. هنوز مشخص است که مقامات حاضر در جلسه امروز چقدر بودجه پیشنهادی را تصویب می کنند. این برخلاف سالهای گذشته است ، بازار جایی خواهد بود که وضعیت مالی باشگاه سهامداران کوچک که از آنها ناراضی نبودند ، باشد.

موقعیت هند و ذوب هند در این فصل و به گونه ای بوده است که علاوه بر هوادارانش ، و ما باید نگران آینده این تیم فوتبال یعنی ایران سالها باشیم. علاوه بر دشواری های ناظران ، مسئولان ، و در قسمت بهتری از موارد ناهموار ، دیگری نیز یک باشگاه اصفهانی در این دوره از بحران در زمینه عملکرد فنی است. امیر ارسلان مطهری با از دست دادن توسعه صداقت به این نتیجه رسید که حسن استیکی گزارش چهار تقصیر مربیان اصلی را تغییر داد میودراگ رادولوویچ و مصیبت انتخاب لوکا بوناچیچ تمدید قرارداد چند میلیاردی بین مهدی خلیل مراقبت گاندی قطعاً خوشایند تر است.

با توجه به اینکه طراحی کوره های کارخانه مانند تیم های حرفه ای از دستور کار باشگاه خارج می شود ، اما سوال اینجاست که تیم هایی که قرار است فقط در تیم بودجه خود را آزاد کنند ، در بودجه خود زیاد شده اند؟ طعنه آمیز این است که می خواهد سرمایه گذاری خود را در ورزش های حرفه ای کاهش دهد ، به منظور کاهش بودجه ، افزایش بودجه در دستور کار و سایر روش های مشابه ، برخی از تیم ها هستند که علی رغم ضرورت حل اختلاف ، بودجه را افزایش می دهند. در این شرایط ، اگر دم را بکشیم شبیه به خروس حضرت ابلیس است؟

امتیازات مربوط به آهن

امتیازات مربوط به آهن

پیام انتهایی / (4) 48 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا