فرهنگ و هنر

تفاهم‌نامه سازمان اوقاف با شرکت ملی پست درزمینهٔ تثبیت موقعیت و کددار شدن موقوفات

به گزارش تی تی آنلاین از سازمان نیکوکاری و خیریه ، سبحانی فر رمضانعلی ، معاون وزیر ارتباطات ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ، با تمجید از سیاست ایران حجت الاسلام خاموشی در سازمان اوقاف گفت: “این همان چیزی است که ما با سازمان CPB شروع کردیم.” توانایی سر به میوه حاصل از استفاده و عملکرد آن برای یک چیز بسیار عالی است.

وی پاسخ داد: “همکاری در زمینه توسعه موارد پس از دریافت هدیه ، اما مهمتر از همه در بحث در مورد شناسایی: کتاب موجود از استخراج منابع و املاک و مستغلات ، نقش مهمی در سازماندهی و ارتقا این بخش از اختیارات کارایی سر دارد. “

حجت الاسلام سید مهدی خاموشی ، رئیس سازمان هدیه و امور خیریه ، در این مراسم سخنرانی کرد و سازمان CPB سه پیشنهاد اصلی دارد. حفظ منابع ، افزایش وقف از مزایای آن و اجرای آن است. چگونه باید موارد ثبت استاندارد ، نقشه ها ، کد پستی و موارد مشابه را در موقوفات حفظ کنیم.

وی گفت: وقف نامه گواه خوبی بر تاریخ بود و باید اسناد را حفظ کند. “این در حل تعارضات و مخالفان م calledثر خواهد بود. آیا به عنوان مکان کدگذاری شده است ، و برای دیگران که به وضوح تعریف شده اند در دسترس نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد که همکاری بین دو آژانس و ادامه کار خاموشی بهترین در کاهش هزینه ها به حساب می آید و سرعت بخشیدن از مهمترین خدمات ارائه شده با توسعه موثر است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا