ورزش

تفتیان: دوومیدانی آرامش نسبی دارد/ با مربی فرانسوی ادامه می‌دهم

دونده المپیک ایران و گفت: به نظر من آرامش نسبتاً دو و میدانی ایران را برگردانده و کالسکه اعتماد کامل به زبان فرانسه دارد.

به گزارش تی تی آنلاین ، در نشست خبری و اولین دوره مسابقات امام رضا (ع) ، مسابقات دوومیدانی جام تشنگی (ع) مشهد امروز (یکشنبه) 15 فروردین ماه هنگام برگزار شدن حسن تفتیان ، ستاره دوومیدانی ملی ایران برگزار شد. تیم ، و او با واسطه صحبت کرد.

در این سخنرانی ، دونده المپیک گفت که ایران “با آمدن سیامی و ایران به دو و میدانی واقعاً مدت طولانی بازگشت و من خوشحالم که این روزها دوومیدانی می کنیم.” خوشبختانه ثبات به زور و امیدوارم که برای همیشه است

وی افزود: “اما هیچ چیز مانند این برنامه نیست كه بتواند به مسابقات ماركینگ دو و میدانی و برای آنها كمك كند.” برای من هر وقت حرف قوس بزنید احسان حداد نامگذاری می شود ، من فکر می كنم اگر به این “مردم” توجه نكنم الکل را منعکس نمی کند. این چهل امتیاز مسابقات مشهد است که بسیار راحت است و از نظر ورزشکاران ناسزا نمی تواند سودمند باشد و دوست داشتن او را مانند مسابقات احسان حداد زیر دوست دارد ، اما ممکن است به گونه ای باشد که برای اینکه بتوانید در برنامه شرکت کنید ، توسط رشته آن است.

تفتیان با ادعای عنوان یک ورزشکار برتر معتقد است که مسابقات داخلی در هر کشوری باید شرکت کند: “من افرادی را در دنیا می بینم که بزرگترین ورزشکاران خود را در کشور می شناسند.” و یک فرایند وقت گیر یادگیری در پای هرگز هرگز یک روز نبود. متأسفانه ، “رقابت” خالی است که جوانان ورزشکار می توانند در این زمینه چرخش کنند.

کار مدل سازی سرزنش ، منجر به بازی های المپیک در سال آینده گفت: “بدیهی است که وقتی موقعیت اجتماعی خود را داشته باشید از همه لحاظ یک واکنش مثبت و منفی است.” برای بسیاری از شما می دانید ، این است که علاوه بر چند مورد ، در سالهای اخیر تأیید نشده است. شرایط خوب نبود ، اما همه سعی می کنند بهترین نتیجه را بگیرند. من قول می دهم قبل از ورزش های المپیک و سایر فعالیت ها جلوی خود را بگیرم.

وی گفت که دونده فرانسوی المپیک ایران از رضایت خود حمل می کند ، “سیام ، همانطور که گفت ، و دوست ندارد ، زیرا من راحت تر از خط خارج ایران ایران هستم.” اما آنچه در داخل و خارج از توانایی ایران است ، که به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. اگر یک ورزشکار می خواهد موفق شود ، اما شرایط لازم را ندارد ، مربی من نمی تواند به ایران بیاید و توانایی سخت افزاری و ظرفیت قابل مقایسه نیست. مربی من شخصی با سابقه و بیشتر است. من سالی دو یا سه ماه به فرانسه می آمدم ، اما اکنون دیگر آنجا نیستم و سیر هستم. من به مربی اعتماد کامل دارم.

وی همچنین از برنامه های وی خواستار شد: “هدف من این است كه در مسابقات قبل و بعد از آن به مسابقات مشهد از ارتش فرانسه ادامه دهم و نمایش بزرگی در مسابقات اروپا و فرانسه شركت كنم و پس از آن آنها در توكیو عزیمت می كنند.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا