اجتماع و خانواده

تقویت خانه‌های هلال در سال ۱۴۰۰ / پیگیری هلال احمر برای خرید واکسن

هنگامی که رئیس جمعیت هلال احمر اعتماد عمومی را به هلال احمر ارتقا می دهد ، و بیشترین تلاش ها را برای خرید واکسن و قالب سازی رشد هلال امسال انجام می دهد.

به گزارش تی تی آنلاین ، کریم همانت در اولین جلسه هیئت مدیره هلال احمر در سال 1400 ، که با حضور دبیرکل ، روسای سازمان ها ، معاونان ، مدیران کل و مدیران عامل استان های جمعیت هلال احمر برگزار شد ، تلاش های سال 1999 را ستود و او گفت ، در سال 1998 ، تعداد او هلال احمر جمعیت را ناراضی کرده است ، اما امروز ، اعتماد به نفس ساده در جمعیت هلال احمر افزایش یافته است ، و به همین دلیل است که می توانیم کارهای مثبت را شروع کنیم. امروزه ، همه نوع برای انجام وظایف خود ، هلال احمر ، و کارایی سرویس دهنده باید به گونه ای باشد که یک چیز خوب باشد تا بتوان به آن منتسب شد.

وی افزود: “امروز دیگر نیازی به حضور مدیران استانی هلال احمر با فرمانداران خوب نیست و ضمن حفظ آزادی برای دستور برنامه هم افزایی.” فردا خدمت در ارتش در سواحل مناطق. سی سخت در این سرزمین سرخ زمین ، کناره ها و علت ایجاد بسیاری از طراحی ها و نیروهای هم افزایی برای حضور در اولین محله چهارم یک لحظه ، و ساعت اول بدون نیاز است.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هماهنگی کارکنان و نزدیکی با سازمان امداد که در کنار سایر رویدادها می تواند به بهبود عملکرد و مدیریت خطرات سه ماهه سرخ کمک کند. امروزه هلال احمر و خدمات تحت تأثیر کرونا قرار دارند که منجر به انجام مأموریت هایی به جمعیت هلال احمر خواهد شد و در این زمینه با وزارت بهداشت همکاری خواهند کرد.

با اشاره به اینکه فرد چهارم سرخ در گذرگاه های مرزی امروز در معرض بیماری عروق بیماری کرونا قلب است ، اظهار داشت: امیدواریم پس از جلسه ای با وزارت بهداشت بتوانیم واکسیناسیون امدادگران را در پایان گذرگاه های مرزی کشور اختصاص دهیم. برای ارائه خدمات ایمن تر. امروز ، تعداد واکسن های موجود در کشور و گروه هدف مطابقت دارد ، زیرا بسیاری از آنها مهم است که چندین واکسن در کشور قرار نگیرند.

تلاش ها و اقدامات هلال احمر تاج واردات واکسن است

از سر تا جمعیت هلال احمر نیز در 5 آوریل به وزارت بهداشت و مجوز هلال احمر برای واردات قالب واکسن آلوده شد و افزود: “اندازه گیری های اولیه تاج واردات واکسن در مزارع و ادامه تلاش در این منطقه.” علاوه بر این ، صلیب سرخ چین اهدا شده توسط اقدامات وارد شده در دوزهای بالاتر واکسن 400000 در Sinofarm منطقه است ، و به وزارت بهداشت ، در محدوده یک گروه به صورت واکسیناسیون به یک در سراسر کشور به جای کشور خود. رایزنی ها با روسیه و چین ادامه دارد و با سایر اعضای اتحادیه آسیا و اقیانوسیه برای تهیه واکسن در اسرع وقت گفتگو کرده است.

شرح فعالیتهای بندر هلالی گناوه در جهان

وی سخنان خود را به هر روز گذشته در استان بوشهر ، رئیس جمعیت هلال احمر گفت ، گفت: “لحظات اولیه زلزله ، یک مرکز خروج اضطراری به عنوان یک واقعه واقعی تشکیل شد.” و آیا از آنجا ، من تلفات زیادی را متحمل خواهم شد و به او ظلم شده و بسیار فرومایه است و منطقه ای از کف و کف شما وجود دارد و هوشیاری در دستور کار قرار دارد. که این زمان مردم است و همکاری برای اثرگذاری است. ما در یک کشور حادثه خیز زندگی می کنیم و همیشه باید کاملا آماده باشیم.

به طوری که کاملاً خرس برای امنیت در برابر حوادث در استان همانت است و هیچ گونه اضافه شده در طی زمان با پایان این گزارش ، تمام ساعات روز و شب ژوئن آغاز می شود. ما به دنبال برنامه ریزی بهتر در این زمینه هستیم. این به بهبود بهره وری کمک می کند تا مانورهای آن بهبود یابد و در زمان بحران بدون اطلاع قبلی کار تیمی همان چیزی است که وجود دارد. این ممکن است در طول دوره دوستان و همکارانش بهتر باشد که پیشنهادات 10 تا هلال احمر اردیبهشت را بپذیرند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به مشکلات مالی مردم گفت: در ماه های ژانویه و فوریه این واقعیت وجود داشت که ما در پرداخت حقوق پرسنل نیز با مشکل روبرو هستیم اما مدیریت باعث شد این مشکلات برطرف شود و به اندازه کافی و پرسنل پرداخت می شود. “این زمانی اتفاق می افتد که بیش از همه همکاری برنامه و بخش سازمان سایر دستورات کارکنان هلال احمر به طور کامل بعد از ظهر باشد ، و از این لحاظ ما در آوریل به جوان تر پرداخت می کنیم ، متصدیان ، چند روز قبل از پایان ماه حل می شود. امدادگران برای کمک به آنها و تنظیم مقررات اقتصادی و آغاز شده ، و فداکاری آزمون آنها ادامه دارد.

به همین ترتیب در هفته چهارم اساسنامه خود به ایمنی پروتکل ها در انطباق با

همانت ادامه داد: در سال 1999 به تعمیرات اساسی بالگردها رای داده شد و برای بهبود وضعیت امداد رسانی ، آمبولانس نیز مناطق زیست محیطی کشور ارائه شده است. خرید اتومبیلی که در سال 1999 کمی نباشد و مناطق سیل زده در آمبولانس موجود باشد و پشتیبانی به سازمان وارد شود که به منظور پر کردن مراکز در طول هفته ارائه می شود. امید این است که جشن های هفته هلال مطابق با تمام دستاوردهای پروتکل های بیماری کرونا که ممکن است برای مردم شناخته شده باشد ، برگزار شود. حتی بازدیدهای استانی از دستور کار.

همه کمک های صادقانه به نیازمندان در سال 1999 ، زمانی که وی گفته بود: در روزهای آینده ، به مواد غذایی مورد نیاز که با هماهنگی معاون وزیر بازرگانی تهیه می شود ، کالاهای آرام و ضعیف تهیه شده است ، این سازمان داوطلبانه است. این مهم است که اگر قوچ وارد عمل شود ، بهتر است بتوان به تمام استانهای جنگ حمله کرد. از توانایی اهدا کنندگان نیز می توان استفاده کرد.

این برای تقویت خانه ها افزایش می یابد

رئیس جمعیت هلال احمر خانه های هلالی شکل در کشور گفت: “اولویت های کاری ما تا پایان 5000 سال است. تعداد خانه های سه ماهه به مردم می رسد.” هلال احمر در طی این فعالیت ها و در خانه های باز شده افزایش می یابد. با توجه به شرایط افزایش خواهد یافت

سه ماهه دوم قرمز علل اعلام عمومی ، گفت: همانت پایان سه ماهه در پایان به پایان می رسد قرمز قرمز توضیح داده شود به طوری که آنها دوست ندارند برخی از درک ضعیف است. این که به نفع یک انسان و ثمره آن نباشد ، این صلاح جامعه هلال احمر نیست و به مردان اسیر خدمت کرده است. هلال احمر توسط شورا و امکانات نهفته آن توضیح داده شده است تا بهترین راه باشد. به زودی مجمع عمومی جمعیت هلال احمر با حضور دبیرکل و اعضای قوانین جدید برگزار می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا