ورزش

تمجید آرسن ونگر از مربیان ایرانی

                                                                                                      مربیان ایرانی آرسن ونگر تمجید می کنند

طبق گزارش ها شفاف؛ آرسن ونگر ، رئیس توسعه جهانی فوتبال در وبینار افزایش دانش فدراسیون فوتبال ، گفت: “ایران کشوری بزرگ با استعداد زیاد است و از آنجا که شما مربیان خوبی در ایران دارید ، برای پیگیری آموزش و توسعه مداوم مورد نیاز است.” در FIFA ، ما مسئول افزایش پتانسیل این کشورها هستیم ، هدف ما کمک به این فدراسیون ها است.

وی گفت: “ما در حال آماده سازی دوره های کارشناسی برخی از کشورها ، از جمله ایران هستیم.” به طور طبیعی ، ما نیازهای شما را تجزیه و تحلیل کرده و برنامه ریزی می کنیم.

ونگر در پاسخ به سوالی درباره فلسفه کارشناسی در مورد این بازیکن گفت: “مطمئنا بازیکن و مربی در پیشرفت خود تحت تأثیر قرار می گیرند. البته ، از این واقعیت آگاه هستند که یک فرهنگ بازیکن عالی است. به طور کلی ، جایی که می گوییم فرد به فوتبال احتیاج دارد مربی متخصص در سه عنصر اساسی در پیروزی وجود دارد. اول از همه ، نشانگر در بهبود مستمر دانش ، این دو و سنگ است ، آنها برای بهتر ، انتقال مهارت ها و سنگ سوم هستند ، آنها کاپیتان هستند و با پیروزی تیم تایید می شوند. من همیشه فکر کردم که این در ماشین اولین محصول ما است توانایی ماریان و شنونده خوبی باشد .. و همانطور که من زندگی خود را به عنوان یک حرفه ای در سال 1996 شروع کردم ، سالی که اصول تعریف شده ام. اینها مواردی هستند که برای تیم بسیار مهم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا