حوادث

تنها راه احقاق حقوق از دست‌رفته فلسطینیان مقاومت و ایستادگی است

بچه اصلی رهبر گله انقلاب جمعیت هلال احمر پیامی را به مناسبت قدس بین المللی صادر کرد و ضمن دعوت از ملت ایران اهمیت زیادی داد و تأکید کرد که تحقق م ofثر پیروزی و آزادسازی قدس اشغالی است.

به گزارش تی تی آنلاین توماس به نقل از حسین گفت: “ماه رمضان یک ماه مقدس ، جشن زمان الهی برای تمرین صبر و استقامت ، مقاومت ، پاکی و بندگی است” در وب سایت هلال احمر ، به نقل از حسین گفت که معزی. در انتهای این مکان عزیز. فلسطین قلب امت اسلامی است و روز قدس مظلوم و مستضعف تاریخ بشریت امروز میراث گرانبهایی از بنای یادبود رادمرد جماران ، یک معمار بزرگ انقلاب اسلامی ، امام خمینی (ره) است.

اما وقتی دهه های طولانی ، که در ادامه آن مربوط به ویرانی فلسطین ، مردم است ، به دست زمینهای پلید و جنایتکار صهیونیست ها تبدیل شده است ، این انسان شیطان سلطه سلطان ظالم در سکوت امپراتوریهای غربی تبدیل شد ، با بمباران خانه ها ، مدارس و مساجد و کشتار مردم بی دفاع و غیرنظامیان ، زنان و زبان آنها ادعای حقوق بشر را مطرح می کند که می تواند به خشم سفید در تخریب آنها بیفزاید. با این حال ، امروز ، و یک توطئه در میان دشمن بزرگ اسلام وجود دارد ، مبارزات قریب الوقوع راست از اسلام-صهیونیستی اسلامی-اسلامی و از توطئه گران تغییر کرده است ، که می تواند حاشیه امن در اسرائیل و در کشورهای مختلف ، از جمله یمن و عراق. ، و در لبنان ، و بقیه ، که مشغول کار ، ظلم ، جنایت هستند و دشمن نمی تواند آن را بفهمد ، ظلم نهایی خواهد بود ، و با کسانی که رنج می برند و مظلوم صبور باشید در باطن ترین مناطق فلسطین ، از آتش جهنم و من در شرف ایجاد همه بنیان صهیونیسم هستم.

دشمن مسلمانان جهان نباشید و آنها به خوبی می دانند که هیچ تضادی در جنگ وجود ندارد و مطمئناً این نبرد یکی از عناصر جدایی ناپذیر آزادی قدس ، مقدس مقدس فلسطینیان خواهد بود. اکنون ، تنها راهی که فلسطینی ها باید در منطقه درک کنند ، برای هر کسی که تحت ستم قانون محل گمشده قرار گرفته ، اثبات شده است.

با کمک خدا ، ضربان قلب جهان اسلام که از صهیون شنیده می شود ، بیش از هر زمان دیگری ، جهان امروز جوانان فلسطینی را که به وضوح خالی بودند و برابری می کردند ، ایستاده و با دندان ، تا دندان مسلح ، و تا دندان مسلح و در نتیجه اشغال سرزمین خود ، ایستاده اند. متأسفانه ، امسال ما روز قدس را جشن می گیریم و یک سفر یک روزه مانند سالهای گذشته بدبختی را محکوم می کنیم. با این حال ، تلاش انسان و قلب ما می تپد ، و امیدوارم در هوا ، به ویژه در آنجا که قدس شریف است. “آماده خدا ، برای آزادسازی سرزمین فلسطین و قدس مقدس به امت مسلمان گزارش شده و توسط شخصی تولید شده است. “

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا